Odszedł nasz Przyjaciel

Szok… Niedowierzanie… Przeświadczenie, że to sen, zły sen… Takich emocji doświadczył niejeden mieszkaniec gminy Radziłów, kiedy w piątkowy poranek rozeszła się wiadomość o niespodziewanej śmierci Pana Janusza Nieradko- wielkiego miłośnika muzyki, fotografii; pasjonata przyrody; człowieka o duszy artysty. Wreszcie- prawdziwego Przyjaciela „Jarzębinek”.

Pan Janusz wspierał „Jarzębinki” od początku istnienia zespołu. Był na każde zawołanie. Nigdy nie odmówił udziału w próbie. Zawsze z nieodłącznym towarzyszem- akordeonem, cierpliwy, życzliwy, udzielał konstruktywnych wskazówek i grał, grał, grał… Żaden wyjazd „Jarzębinek” czy występ na gminnej uroczystości nie odbył się bez wsparcia naszego Drogiego Przyjaciela.

Kochany Panie Januszu! Lata współpracy z Tobą to dla nas NIEZAPOMNIANY, CUDOWNY CZAS. Już nigdy „Jarzębinki” nie będą takie same. Dziękujemy Ci za Twoje poświęcenie, bezinteresowność, za Twoje dobre serce, cierpliwość i wrażliwość. Wierzymy, że kiedyś na niebieskiej łące spotkamy Ciebie- z akordeonem lub aparatem fotograficznym. Żegnaj, Drogi Przyjacielu!

 Twoje “Jarzębinki”

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *