Szkolenie na miarę. Rekrutacja trwa.

Kończy się nabór na bezpłatne szkolenia dla osób dorosłych realizowanych w ramach projektu “Ja w internecie”. Oferta szkoleniowa obejmuje jeden z trzech 12 – godzinny moduł do wyboru:

  • Rodzic w internecie
  • Działam w sieciach społecznościowych
  • Moje finanse i transakcje w sieci.

Każdy z modułów będzie realizowany zgodnie z ustaleniami grupy: dwa razy po 6 godzin lub cztery razy po 3 godziny.

Projekt współfinansowany w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i budżetu państwa Dzięki programowi „Ja w Internecie” gmina wprowadzi część mieszkańców w świat Internetu, pokaże jak funkcjonują social media, jak załatwiać codzienne sprawy w sieci i kontaktować się za pomocą Internetu. Dla bardziej zaawansowanych cenne będą umiejętności czy wiedza pozwalająca chronić dzieci przed niepożądanymi treściami.

Tematy szkoleń i terminy ich realizacji będą dopasowane do potrzeb mieszkańców. Dla wszystkich uczestników szkolenia przewidziano obiad.

Formularze zgłoszeniowe dostępne są w sekretariatach Urzędu Gminy Radziłów i Szkoły Podstawowej w Radziłowie lub do wypełnienia elektronicznie pod linkiem.

Program jest finansowany w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Działanie 3.1 „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych”. Operatorem Programu jest Fundacja Legalna Kultura, która ogłaszała konkursy grantowe i wspomaga realizację projektów pod kątem merytorycznym i rozliczeniowym.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *