XV Międzynarodowy Uliczny Bieg Wilka – SP na podium!

11 maja 2013r. na ulicznej trasie w Grajewie odbył się XV Międzynarodowy Uliczny Bieg Wilka. W tej biegowej imprezie uczestniczyła 15-osobowa drużyna z naszej szkoły. Biegi dla uczniów szkół podstawowych przeprowadzone były w 8 kategoriach wiekowych z podziałem na dziewczęta i chłopców. Wyniki naszych biegaczy przedstawiają się następująco: klasa I na dystansie 500m (dziewcząt) Aleksandra Ziemkiewicz zajęła IV miejsce, a wśród chłopców Brajan Odachowski IX miejsce i Damian Chrzanowski X miejsce. W klasie II Julia Odachowska zajęła II miejsce i zdobyła srebrny medal w tej kategorii, Wiktoria Odachowska zajęła IX miejsce, a Magda Ziemkiewicz -XI, wśród chłopców Michał Mocarski uplasował się na V miejscu. W klasie III Agnieszka Chrzanowska zajęła IV miejsce. Klasa IV biegła na dystansie 500m Oliwia Odachowska zajęła VI miejsce, Natalia Tokarzewska- X, a Wiktoria Gądek XI miejsce. Wśród chłopców Szymon Pruszyński zajął także XI miejsce. Klasę V reprezentował Radosław Brzóska -VII miejsce i Patryk Dąbrowski VIII miejsce. W klasie szóstej Anna Kanicka na dystansie 800m wywalczyła III miejsce zdobywając brązowy medal. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody w postaci słodyczy, a zwycięzcy do X miejsca medale. Za zajęcie pierwszych trzech miejsc wręczano medale oraz maskotki wilka. Opiekunami były p. M Nietupska, p. E Wróblewska, pomocą służyła także p. E. Ziemkiewicz.

Cieszymy się z wysokich wyników naszych uczniów i życzymy im dalszych sukcesów w biegach.