29 lipca 2012r. na stadionie sportowym podczas festynu z okazji Dni Radziłowa odbył się VII Bieg Jelonka. W tej sportowej imprezie uczestniczyły głównie dzieci i młodzież z terenu gminy Radziłów. Bieg został przeprowadzony w 4 kategoriach wiekowych z podziałem na dziewczęta i chłopców. Na dystansie 200m w najmłodszej kategorii zwyciężyła Aleksandra Ziemkiewicz, a wśród chłopców Szymon Rogowski i Bartosz Sosnowski. W klasach I-III pierwsze miejsce zajęła Dominika Polkowska, drugie – Zuzanna Polakowska, a trzecie – Magdalena Ziemkiewicz. Rywalizację w klasach IV-VI wygrała Weronika Polkowska, pokonując swoją młodszą koleżankę Wiktorię Gądek. Natomiast w grupie chłopców Krystian Mroczkowski zajął I miejsce, Daniel Ostapowicz – II i Radosław Brzóska – III. W najstarszej kategorii  zwyciężyła uczennica Gimnazjum w Kumielsku – Aleksandra Brozio, II miejsce zajęła Anita Gryczkowska (Radziłów), a III – Natalia Gryczkowska (Radziłów). W kategorii chłopców najlepszy okazał się Wojciech Nerkowski wyprzedzając Mateusza Pokowskiego (obaj z Gimnazjum w Radziłowie). Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe oraz słodycze, a zwycięzcy zostali udekorowani medalami przez Wójta Gminy Radziłów pana Roberta Ziemkiewicza. Bieg został zorganizowany przez Dyrektora Szkoły Podstawowej w Radziłowie p. Mariusza Kaszaka oraz nauczycieli wychowania fizycznego: p. Marzenę Sulewską i p. Elżbietę Wróblewską.