Wyniki szkolnych konkursów przedmiotowych

Wyniki Szkolnych Konkursów Przedmiotowych

rok szkolny 2017/2018

klasy gimnazjalne

Lp. Nazwa konkursu Imię i nazwisko ucznia, klasa Liczba uzyskanych punktów
1. Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego 1.Edyta Kozikowska kl. III b 15 pkt/50 pkt
2. Monika Łoniewska kl. III b 17 pkt/50 pkt
3. Weronika Klimaszewska kl. III b 18 pkt/50 pkt
4. Marek Gardocki kl. III a 28 pkt/50 pkt
5. Andrea Bagarova kl. II a 34 pkt/ 50pkt
2. Wojewódzki Konkurs Matematyczny 1. Mateusz Rydzewski kl. III a 23 pkt/30 pkt
2. Kamila Żmijewska kl. III a 27 pkt/30 pkt
3. Martyna Wiszowata kl. III b 14 pkt/30 pkt
4. Weronika Klimaszewska kl. III b 19 pkt/30 pkt
5. Marek Gardocki kl. III a 30 pkt/30 pkt
6. Edyta Kozikowska kl. III b 17 pkt/30 pkt
3. Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego 1. Kamila Żmijewska kl. III a 40 pkt/60 pkt
2. Marek Gardocki kl. III a 43 pkt /60 pkt
3. Aleksandra Bagińska kl. III a 27 pkt//60 pkt
4. Paulina Klimaszewska kl. II b 18 pkt/60 pkt
5. Alicja Jakubczyk kl. II b 25 pkt/60 pkt
4. Wojewódzki Konkurs Biologiczny 1. Oliwia Odachowska kl. III a 9 pkt/30 pkt
2.Wiktoria Klimaszewska kl. III a 16 pkt/30 pkt
3. Edyta Kozikowska kl. III b 17 pkt/30 pkt
3. Monika Łoniewska kl. III b 17 pkt/30 pkt
4. Marek Gardocki kl. III a 22 pkt/30 pkt
5. Wojewódzki Konkurs Geograficzny 1. Kamila Żmijewska kl. III a 21 pkt/50 pkt
2. Martyna Wiszowata kl. III b 22 pkt/50 pkt
3. Weronika Klimaszewska kl. III b 25pkt/50 pkt
4. Marek Gardocki kl. III a 35 pkt/50 pkt
6. Wojewódzki Konkurs Historyczny 1. Kamila Żmijewska kl. III a 25 pkt/60 pkt
2. Oliwia Odachowska kl. III a 22 pkt/60 pkt
3. Magdalena Jurska kl. II a 23 pkt/60 pkt
4. Marek Gardocki kl. III a 44 pkt/60 pkt
7. Wojewódzki Konkurs Chemiczny 1. Mateusz Rydzewski kl. III a 36 pkt/40 pkt
2. Kamila Żmijewska kl. III a 28 pkt/40 pkt
3. Oliwia Odachowska kl. III a 32 pkt/40 pkt
4. Mateusz Brzózka kl. III a 30 pkt/40 pkt
5. Martyna Wiszowata kl. III b 18 pkt/40 pkt
6. Monika Łoniewska kl. III b 19 pkt/40 pkt
7. Marek Gardocki kl. III a 38 pkt/40 pkt
8. Wojewódzki Konkurs Fizyczny 1. Mateusz Rydzewski kl. III a 21 pkt/40 pkt
2. Marek Gardocki 37 pkt/40 pkt
3. Weronika Klimaszewska kl. III b 20 pkt/40 pkt
4. Patryk Śmiarowski kl. III b 5 pkt/40 pkt
5. Marek Modzelewski kl. III a 10 pkt/40 pkt
6. Aleksandra Bagińska kl. III a 9 pkt/40 pkt
7. Oliwia Odachowska kl. III a 9 pkt/40 pkt
8. Martyna Wiszowata kl. III b 13 pkt/40 pkt

 

Wyniki Szkolnych Konkursów Przedmiotowych

rok szkolny 2017/2018

Szkoła Podstawowa

Lp. Nazwa konkursu Imię i nazwisko ucznia, klasa Liczba uzyskanych punktów
1. Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego 1. Paulina Szymik kl. 5 44 pkt/60 pkt
2. Szymon Rogowski kl. 6 a 22 pkt/60 pkt
2. Wojewódzki Konkurs Matematyczny 1. Szymon Rogowski kl. 6a 15 pkt/30 pkt
2. Jakub Karwowski kl. 7a 16 pkt/30 pkt
3. Joanna Zakrzewska kl. 7 a 20 pkt/30 pkt
4. Wiktoria Cendrowska kl. 6 b 14 pkt/30 pkt
5. Sebastian Kaczyński kl. 6 b 14 pkt/30 pkt
6. Marcin Jaczyński kl. 6b 17 pkt/30 pkt
7. Kamil Konopka kl. 6a 11 pkt/30 pkt
8. Szymon Karwowski kl. 6a 25 pkt/30 pkt
3. Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego 1. Agnieszka Konopka kl. 6b 16 pkt/50 pkt
2. Joanna Zakrzewska kl. 7a 41 pkt /50 pkt
3. Kamil Konopka kl. 6a 13 pkt//50 pkt
4. Angelika Chaberek kl. 7a 12 pkt/50 pkt
4. Wojewódzki Konkurs Historyczny 1. Joanna Zakrzewska kl. 7a 29 pkt/60 pkt
2. Jakub Karwowski kl. 7a 18 pkt/60 pkt
3. Mateusz Grzymkowski kl. 7b 24 pkt/60 pkt
4. Szymon Karwowski kl. 6a 29 pkt/60 pkt
5. Szymon Rogowski kl. 6a 23 pkt/60 pkt

 

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *