Kolejne spotkanie w ramach warsztatów plastyczno-artystycznych ,,Tworzę i wyrażam siebie”
Tematem zajęć była ,,Sztuka natury”- tworzenie wyjątkowych prac z wykorzystaniem materiałów przyrodniczych🌿🌼. Dzieci podczas zajęć
Tematem zajęć była ,,Sztuka natury”- tworzenie wyjątkowych prac z wykorzystaniem materiałów przyrodniczych🌿🌼. Dzieci podczas zajęć
Dzieci z klasy Ib i dzieci z oddziału przedszkolnego 0a uczestniczyły w zajęcia w ramach
15 kwietnia klasy pierwsze udały się do Biblioteki Samorządowej w Radziłowie na zajęcia poświęcone tematyce
10 kwietnia uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w marszu integracyjnym w Grajewie zorganizowanym przez fundację ,,Krok
20 lutego uczniowie klas I i II wybrali się na spektakl muzyczny ,, Co by
Dzieci z klasy 1 a i 1 b uczestniczyły w wyjątkowej wyprawie do magicznej Wioski
16 września dzieci z klas pierwszych oraz sześciolatki z oddziału ,,b” uczestniczyły w warsztatach kiszenia
16 września dzieci z klas pierwszych oraz sześciolatki z oddziału ,,b” uczestniczyły w warsztatach kiszenia
,,Śmieci to nie zabawa, ale poważna sprawa”