Godło

Gimnazjum w Radziłowie

Dziś jest: 28 lipca, piątek. Imieniny: Aidy, Innocentego, Marceli, Samsona, Wiktora

Polecamy: Galerie zdjęć · Księga Gości · Gmina Radziłów ·Testy ruchu drogowego · Zdjęcia klas · Kronika · Biblioteka · Dodaj artykuł · Sport · Absolwenci gimnazjum · Dokumenty · Słownik gwary uczniowskiej · e-grajewo· Gmina Radziłów na starej fotografii · Filmy
Jesteś: Strona główna» Zajęcia terenowe w Biebrzańskim Parku Narodowym…

Zmiany w serwisie Gimnazjum Radziłów: 27-07-2017     Twitter Youtube Facebook


Platforma e-learningowa
Znajdź nas na facebooku Znajdź nas na Twitterze

Valid HTML 4.01 Transitional

Najnowsze: Dzień Ochrony Środowiska w BbPN Pamiętamy o Powstaniu Warszawskim Gminne zawody sportowo - pożarnicze

Zajęcia terenowe w Biebrzańskim Parku Narodowym 24-25 maja

25.05.2010
Powiększ

Koniec roku za pasem, ale czeka nas jeszcze miesiąc pracy, zanim pozwolimy sobie na całkowity wypoczynek. Jak potoczą się nasze plany? Czego możemy się spodziewać? Dowiesz się tego z tego czerwcowego horoskopu!

Baran

(21.03-20.04)

Twoje zdolności komunikacji w czerwcu będą wręcz zachwycać otoczenie. Twój umysł będą zaprzątać ciekawe pomysły, nowe idee, kreatywność znacznie wzrośnie. W tym miesiącu będziesz przyciągać innych także zwiększoną dawką wdzięku i uroku. Wykorzystaj to, w tym miesiącu zjednywanie do siebie ludzi będzie znacznie ułatwione! Osoby, którzy w swoich zawodach wykorzystują umiejętność komunikacji, mogą w tym miesiącu liczyć na sukces, awans lub pochwałę. Także dla osób, które muszą wykorzystać kreatywność w swoim życiu zawodowym, będzie to wyjątkowo korzystny okres. Pojawią się ciekawe pomysły, rozwiązania, nowe koncepcje, nie zabraknie weny twórczej. W tym miesiącu wpływ Merkurego może spowodować wzmożone roztargnienie, skłonność do pomyłek w codziennym życiu, także zapominalstwo, gubienie przedmiotów. Musisz w tym miesiącu zwrócić na to szczególną uwagę. W życiu domowym mogą pojawić się stresujące chwile, ale masz dużą szansę, by je rozwiązać, w tym miesiącu, bowiem łatwiej będziesz znajdować wspólny język z innymi i będzie Ci łatwiej się porozumieć z ludźmi.

Byk

(21.04-21.05)

W tym miesiącu Byki będą intensywniej myślały nad zwiększaniem swoich dochodów, sprawy związane z polepszaniem wpływów pieniężnych wybiją się na pierwszy plan. Dużo rozmyślań, pomysłów związanych z poprawą sytuacji finansowej, jeśli prowadzisz własną firmę, to możesz w tym miesiącu liczyć także na nowe koncepcje sprzyjające Twoim interesom, ale musisz przedyskutować wszystkie za i przeciw, uważnie wprowadzać Twoje plany w życie i wybierając to, co naprawdę może przyczynić się do sukcesu, unikając wykorzystywanie pomysłów, które są niepewne, ponieważ w tym miesiącu zwiększy się Twoja skłonność do ryzyka i łatwiej o pochopną decyzję. W tym miesiącu Twoje życie uczuciowe będzie ustabilizowane, obędzie się bez większych problemów. Romantycznie i spokojnie, tak właśnie przebiegnie ten miesiąc osobom, które są z kimś związane. Dla osób samotnych będzie to miesiąc obfitujący w miłe niespodzianki, romantyczne spotkania, w urokliwych miejscach. Nie zabraknie adoratorów i okazji na poznanie kogoś interesującego. Życie towarzyskie wszystkich Byków w tym miesiącu powinno być bardziej intensywne i interesujące.


Bliźnięta

(22.05-21.06)

Sprawy związane z życiem uczuciowym wybiją się na pierwszy plan w tym miesiącu. Pojawią się zagadnienia związane z sensem istnienia obecnych związków, trzeba będzie się liczyć z wątpliwościami, nawet z rozczarowaniem. W czerwcu nieuniknione będą konflikty, nieporozumienia, trudności z dogadaniem się z partnerem. Trzeba będzie podjąć decyzję, co dalej. Możliwość podejmowania pochopnych decyzji w tym miesiącu, trzeba będzie myśleć bardziej rozważnie i głębiej się zastanowić, zanim się na coś zdecyduje, ponieważ w czerwcu Bliźnięta mogą dużo łatwiej popełniać błędne decyzje dotyczące życia uczuciowego. Będzie to czas sprzyjający nowym początkom, doskonały czas na zaczynanie czegoś nowego, także nowych związków, co osoby samotne powinny mieć na uwadze. Zawieranie nowych znajomości w tym miesiącu, to naprawdę dobry pomysł i zaowocuje radosnymi wydarzeniami. Jeśli szukasz partnera, to jest to doskonały czas na poznanie kogoś nowego. W tym miesiącu w życiu zawodowym pojawi się mniej obowiązków! Będzie to czas na odpoczynek i złapanie oddechu przed następnym miesiącem, który będzie bardziej pracowity. Możliwe bardzo udane podróże, przynoszące wspaniałe przygody, relaks i lepszy humor. Dobry czas na udane zakupy, również na wizytę u fryzjera, odnowę biologiczną. W tym miesiącu Twoja uroda rozkwitnie, także Twój szyk i styl będzie bardziej widoczny i podkreślony!


Rak

(22.06-22.07)

Dzięki ciężkiemu wysiłkowi mogą pojawić się wspaniałe efekty, ale pod warunkiem, że nie spoczywałeś na laurach i potrafiłeś zmusić się do intensywnej, systematycznej pracy. W tym miesiącu pojawią się widoczne efekty i pierwsze sukcesy. Możliwe nieporozumienia ze współpracownikami, trzeba będzie pomyśleć nad znalezieniem wspólnego języka, inaczej problemy będą się pogłębiać. W tym miesiącu wszystkie Raki będą musiały zwrócić uwagę na kontrolę swoich emocji, w przeciwnym razie będą im grozić wybuchy nastrojów, przejawiające się dużym gniewem, wręcz agresją. Możliwe kłótnie z najbliższymi. W drugiej połowie miesiąca znaczny spadek energii, często będzie towarzyszyć uczucie zmęczenia i senności. Unikaj branie na swoje barki zbyt wielu obowiązków, na pewno ciężko będzie Ci się z nich wywiązać. W życiu rodzinnym spokój i harmonia do 21 czerwca, po tym okresie w sprawach uczuciowych możliwe drobne sprzeczki, nieporozumienia, ale możliwe do wyjaśnienia, jeśli będziesz umiał kontrolować swoje emocje, w przeciwnym wypadku konflikty jeszcze bardziej się pogłębią. Nie unoś się niepotrzebnym gniewem, staraj się więcej rozmawiać i wyjaśniać. Mniej krzyczeć i oceniać. Po 14 czerwca Twój wdzięk i siła przyciągania wzrośnie, łatwiej niż zazwyczaj będzie udawało Ci się nawiązywać znajomości. Będziesz, bez większego wysiłku, przyciągać ludzi do siebie jak magnes.


Lew

(23.07-22.08)

To będzie bardzo udany miesiąc dla osób spod znaku Lwa! Wykorzystaj dobrą passę. W czerwcu dużo łatwiej dojdziesz do Twoich wymarzonych celów, Twoje dochody wzrosną, możliwy awans, także dobra atmosfera w pracy. Jeśli szukasz odpowiedniego zajęcia dla siebie, to jest to dobry czas, by pokazać, na co Cię stać. Bez trudu dokonasz odpowiedniej autoprezentacji, wzrosną Twoje szanse na znalezienie pracy, która byłaby idealna dla Ciebie. Do 21 czerwca obędzie się bez większych problemów, sprawy zawodowe będą się układały po Twojej myśli. Po tym okresie Twoja dobra passa trochę zmaleje, ale nadal będzie to dobry czas dla Twoich finansów, o ile unikniesz nieprzemyślanych i ryzykownych inwestycji. W tym miesiącu możesz spodziewać się dużych dochodów, ale musisz uważać, by nie stracić ich w błyskawicznym tempie na przykład poprzez nieprzemyślane, niezaplanowane zakupy. Mogą pojawić się niespodziewane, dosyć duże wydatki.

Do 22 czerwca będziesz odczuwać spokój i harmonię w życiu rodzinnym, po tym okresie możliwe będą nieporozumienia i konflikty wśród najbliższych, a Ty sam staniesz się bardziej nerwowy i skłonny do irytacji. W tym czasie zwiększy się także Twój temperament, możliwe wybuchy gniewu. Powinieneś w tym czasie na chwilę zapomnieć o sobie i zwrócić większą uwagę na poprawę nastroju i potrzeby Twoich najbliższych. Nie staraj się za bardzo zdominować najbliższe otocznie. Dobrze będzie, jeśli wykorzystasz ten czas na relaksację. W tym miesiącu pojawi się dużo okazji do spotkań towarzyskich i innych możliwości, które pozytywnie wpłyną na Twoje samopoczucie.

Panna

(23.08-23.09)

Niestety w nadchodzącym miesiącu możesz spodziewać się trudności i niespodziewanych wydarzeń, także nieuzasadnionych lęków. Jeśli wykażesz się pewnością siebie, to możesz w ostateczności uniknąć niemiłych niespodzianek, w przeciwnym razie decyzje podejmowane w tym stanie umysłu, mogą w efekcie wyjść na Twoją niekorzyść. Do 19 czerwca Twoje sprawy zawodowe będą nieustabilizowane, Twoje przedsięwzięcia i zamierzenia nie będą układy się po Twojej myśli, niestety. Możliwe podróże i kontakty z zagranicą. Po 19 czerwca sytuacja powinna się poprawić, w dużej mierze dzięki wsparciu życzliwych Ci osób, które udzielą Ci pomocy. Będziesz mógł wtedy odetchnąć z ulgą. Znajdziesz też czas na relaks i zabawę w gronie najbliższych. W tym miesiącu zaleca się unikanie nowych przedsięwzięć i uważać na nieprzemyślane, niepotrzebne wydatki. Do około 10 czerwca sprawy osobiste powinny układać się pozytywnie, po tym okresie mogą pojawić się konflikty i nieporozumienia z najbliższymi. W dużej mierze będzie to spowodowane trudnościami w życiu zawodowym. Niestety stres i Twoje osłabione przez to ego, spowodują chwilowe napięcia, dosyć trudne do rozwiązania, jeśli nie będziesz trzymać nerwów na wodzy. Staraj się myśleć bardziej pozytywnie i nie zadręczać problemami najbliższych, w zamian poproś o wyrozumiałość i wsparcie.


Waga

(24.09-23.10)

Będzie to bardzo pozytywny okres dla osób spod znaku Wagi! Dobra passa, dużo sprzyjających okoliczności i możliwości, także zyski z różnych źródeł, sprawią, że miesiąc upłynie Ci bezstresowo i bez problematycznie. Musisz jedynie uniknąć drastycznych zmian i przedsięwzięć na dużą skalę, a wszystko ułoży się pomyślnie. Możesz liczyć na szczęście w tym miesiącu. Twoja kariera i zyski przyniosą nieoczekiwanie korzystny obrót. Dobry miesiąc dla twoich finansów. Musisz jedynie zadbać o stabilizację, niezalecane są poważne zmiany. Nie próbuj też negować czyjegoś autorytetu, może to obrócić się przeciwko Tobie. Po 22 czerwca możliwe będą ryzykowne i impulsywne ruchy i decyzje z Twojej strony, staraj się w tym czasie działać w sposób bardziej przemyślany. Sprawy rodzinne zejdą w tym miesiącu na dalszy plan. W życiu osobistym będą Cię czekały radosne chwile, prawie całkowicie wolne od stresu i napięć aż do 22 czerwca. Po tym okresie możliwe drobne napięcia, także chęć dominacji przez partnera, co może stać się źródłem konfliktów. W tym miesiącu, szczególnie do 14 czerwca odczujesz wzmożoną chęć kontaktów towarzyskich, w tym czasie częściej będziesz odczuwać zmęczenie i senność w ciągu dnia, ale wieczorami Twoja energia będzie wzrastać. Miesiąc obfitujący w liczne okazje do wyjść i zawierania znajomości. Musisz uważać, by nie zaniedbywać w tym miesiącu Twoich bliskich. Poświęcaj im dużo czasu, nawet, jeśli w tym miesiącu, będziesz mieć ochotę trochę odetchnąć od życia domowego.

 
Skorpion

(24.10-22.11)

Będzie to pozytywny i udany miesiąc dla osób spod znaku Skorpiona. W czerwcu odczują one ogólną poprawę w różnych dziedzinach. Będzie to aktywny i pracowity miesiąc, co niekoniecznie będzie oznaczało dużo większe zyski, ale na pewno wpłynie korzystnie na poprawę i umocnienie Twojej pozycji w pracy. Współpraca z odpowiednimi osobami może jeszcze bardziej przyczynić się do sukcesu. W czerwcu wzrośnie Twój autorytet, atmosfera w pracy będzie przyjazna i spokojna. Będziesz miał szansę, szczególnie w drugiej połowie miesiąca na wykazanie się w miejscu pracy. Jeśli skorzystasz z tej szansy, na pewno zostaniesz zauważony i doceniony, Twoje samopoczucie znacznie się poprawi, nawet, jeśli nie będzie to oznaczało natychmiastowego zwiększenia dochodów. Życie rodzinne dostarczy Ci pozytywnych emocji, będziesz czuć się bezpiecznie, nie zabraknie radosnych chwil i wydarzeń. Jedynie po 19 czerwca mogą się pojawić drobne konflikty, ale takie, które szybko i łatwo będzie można rozwiązać. Osoby niezamężne będą odczuwały wzmożoną chęć do stabilizacji w tym miesiącu, możliwe ruchy w kierunku formalnych rozstrzygnięć. Osoby wolne nie będą narzekały na nudę w tym miesiącu. Czekają je, szczególnie w drugiej połowie, miłe chwile, pełne niespodzianek, a także wianuszek adoratorów. Pojawi się także szansa na poznanie partnera, z którym będzie można stworzyć ustabilizowany związek.

Strzelec

(23.11-21.12)

Miesiąc ten może okazać się niełatwy dla osób spod znaku Strzelca. W czerwcu mogą pojawić się problemy rodzinne, które będą wymagały wysiłku, by je rozwiązać. Częściej niż zazwyczaj będziesz odczuwać poirytowanie, wręcz agresję. Będzie wiele sytuacji, w których za bardzo się uniesiesz, wręcz wybuchniesz. Musisz postarać się kontrolować nad swoimi emocjami i temperamentem, w przeciwnym razie będą czekały Cię w tym miesiącu dosyć poważne konflikty z najbliższymi. Staraj się być bardziej dyplomatyczny i wyrozumiały. W tym miesiącu powinieneś uważać na odważne inwestycje, wszystko trzeba będzie bardzo uważnie analizować, by nie popełnić poważnych błędów. Unikaj nieprzemyślanych wydatków, pieniądze mogą się przydać w tym miesiącu. Ponadto miesiąc ten będzie obfitował w liczne wydarzenia, spotkania towarzyskie, różnorodne, często dosyć stresujące sytuacje. Odczujesz brak stabilizacji, chaos, nerwowość. Brak harmonii w domu, może dodatkowo pogarszać Twoje samopoczucie, dlatego staraj się unikać konfliktów i być bardziej wyciszonym i wyrozumiałym dla najbliższego otoczenia. W tym miesiącu czekają Cię częste kontakty z zagranicą. Powinieneś unikać zbytniego dyskutowania z przełożonymi, w efekcie może się to obrócić przeciwko Tobie i wywołać konflikt. W tym miesiącu trzeba będzie szczególnie trzymać nerwy na wodzy.

Koziorożec

(22.12-20.01)

Czerwiec będzie dla Koziorożców miesiącem przeciętnym, z dużą tendencją do wywoływania konflitków i podejmowania pochopnych decyzji. W tym miesiącu zwracaj szczególną uwagę na to, co mówisz. Sprawy związane z najbliższymi mogą spowodować duże roztargnienie i nerwowość, która odbije się na życiu zawodowym, ale jeśli uda Ci się rozdzielić zycie prywatne od zawodowego, to możesz wtedy uniknąć kłopotów, a jeśli bardzo się postarasz, możesz również liczyć na sukces. Po 14 czerwca będziesz mieć liczne okazje pokazania się z jak najlepszej strony, nie zabraknie szansy na wzrost Twojej pozycji w pracy, Twój status umocni się, o ile wykorzystasz tę okazję. Atmosfera w pracy będzie przyjazna i stabilna, bez większych napięć. Możliwość większych dochodów, ale jednocześnie pojawią się także większe wydatki. W życiu osobistym będzie jednak nerwowo. Impulsywność i wybuchowość może przyczynić się do wypowiedzenia wielu krzywdzących słów, które będzie ciężko później odkręcić. Musisz bardziej niż zazwyczaj panować nad swoimi emocjami, inaczej przysporzysz sobie wielu problemów i zranisz osoby, na których Ci zależy. Druga połowa miesiąca będzie bardziej korzystna od pierwszej połowy miesiąca.

 
Wodnik

(21.01-19.02)

Czerwiec będzie pozytywnym miesiącem dla osób urodzonych w znaku Wodnika. Jeśli poszukujesz nowego miejsca zamieszkania lub zastanawiasz się nad kupnem nowego domu, to będzie to korzystny czas na realizację Twoich planów. Aby uniknąć pomyłek i ryzykownych inwestycji, skorzystaj w tym miesiącu z pomocy profesjonalnego doradcy. W tym miesiącu możesz liczyć na poprawę i korzyści w sferze zawodowej. Twoje wysiłki i trudy zostaną wynagrodzone w odpowiedni sposób. W miejscu pracy możesz odczuć napiętą atmosferę, wywołaną przez współpracowników. W życiu rodzinnym czeka Cię wiele radosnych chwil, możesz liczyć na spokój, stabilizację i harmonię, jednak po 22 będziesz musiał wykazać się większą cierpliwością i opanowaniem, w przeciwnym wypadku grożą Ci nieporozumienia z najbliższymi. Ponadto pojawi się wiele okazji do spotkań towarzyskich w gronie przyjaciół, będzie to także dobry okres na zawieranie nowych, interesujących znajomości. W tym miesiącu musisz uważać, by nie popaść w szał wydawania pieniędzy na rzeczy niepotrzebne. Uważnie planuj swoje wydatki!


Ryby

(20.02-20.03)

Czerwiec będzie bardzo udanym okresem w tym roku. Pojawi się nowe źródło dochodów. Czeka Cię ożywienie stosunków ze starymi przyjaciółmi, intensywność życia towarzyskiego nieoczekiwanie wzrośnie. W czerwcu odczujesz wzmożoną nerwowość, obawy o bliskich wzrosną. Powinieneś nauczyć się kontrolować stres, w przeciwnym wypadku może się to negatywnie odbić na Twoim zdrowiu. Twoja kariera nabierze w tym miesiącu tempa i rozmachu. Zauważysz poprawę w życiu zawodowym, pojawi się szansa na umocnienie Twojej pozycji. Należy jednak unikać przesadnego dyskutowania z przełożonym. Uważaj na to, co mówisz, inaczej przysporzysz sobie problemów. Spróbuj wykazać się większym spokojem i cierpliwością, to na pewno zaprocentuje. W życiu uczuciowym i rodzinnym czekają Cię przejściowe problemy, jednak możliwe do rozwiązania, o ile wykażesz się dyplomacją i wyrozumiałością. Będzie to czas wzmożonej pracy i aktywności, ale nie zaniedbuj swoich bliskich, okaż im więcej zainteresowania, a w domu zapanuje spokój i harmonia. W czerwcu staraj się się unikać poważnych zmian, które mogłyby negatywnie wpłynąć na Twoje bezpieczeństwo i stabilizację.

Źródło: http://www.magiakart.pl/horoskop_na_czerwiec,lk,16,ls,105.html

opublikowała Weronika

Foto 2Foto 3Foto 4
Foto 5Foto 6Foto 7
Foto 8Foto 9Foto 10
Foto 11Foto 12Foto 13
Wrzuć na Facebooka Wrzuć na Facebooka

Czytań: 2321

autor: Dorota Mroczkowska

[ + Dodaj własny artykuł ] [ + Dodaj komentarz ]
Autor
Treść komentarza

Podaj wynik w postaci liczby 2+3=

Chcesz, ażeby komentarz pojawił się automatycznie - ZALOGUJ SIĘ

Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub usunięcia jego fragmentu lub całości.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wyrównywanie szans edukacyjnych dzieci i młodzieży
ze Szkoły Podstawowej w Mścichach i Gimnazjum w Radziłowie

 
Uwaga Ostrzeżenie:
Twoja przeglądarka nie pozwala na wykonywanie aktywnych skryptów Java. Nie wszystkie elementy będą funkcjonowały poprawnie.


Strona optymalizowana dla Mozilla Firefox 1280x1024x32
© 1999-2017 Gimnazjum w Radziłowie, 19-213 Radziłów, ul. Sportowa 1, tel. (86)273-60-14
wykorzystanie materiałów zamieszczonych na stronie bez zgody Webmastera zabronione.
Strona została wygenerowana w 0.54 s.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.