Zakończenie roku szkolnego 2016/17

23.06.2017 uroczyście pożegnaliśmy rok szkolny 2016/17

Dnia 23.06.2017 uroczyście pożegnaliśmy rok szkolny 2016/17. Było nam bardzo miło, że w tak ważnej chwili towarzyszyli nam uczniowie, rodzice, opiekunowie, zaproszeni goście: przedstawiciel Urzędu Gminy w Radziłowie pani Anna Bagińska, przewodnicząca Rady Rodziców pani Alicja Łojewska.

Pani Alicja Łojewska podziękowała pani dyrektor, rodzicom za dobrą współpracę i życzyła uczniom i nauczycielom dobrego odpoczynku. Pani Dyrektor słowa wdzięczności skierowała do rodziców, nauczycieli, pracowników szkoły i uczniów za rok ciężkiej i owocnej pracy. Przypomniała o zachowaniu bezpieczeństwa podczas wakacji w miejscach wypoczynku i w gospodarstwach rolnych. Następnie wręczyła uczniom nagrody książkowe,   a rodzicom listy gratulacyjne. Pani Anna Bagińska przekazała uczniom z najwyższą średnią ocen nagrody Wójta Gminy Radziłów: Wiktorii Cendrowskiej ucz. kl. V b, Joannie Zakrzewskiej ucz. kl. VI a, Szymonowi Karwowskiemu ucz. kl. V a, Szymonowi Rogowskiemu ucz. kl. V a.

Pożegnaliśmy pracownika biblioteki szkolnej panią Elżbietę Brzozowską w imieniu wszystkich uczniów naszej szkoły, pani Dyrektor, Przewodniczącej Rady Rodziców Dziękujemy za te piękne lata, poświęcenie i oddanie oraz trud włożony w pracę w naszej bibliotece. Wyrażamy także nadzieję, że nie zapomni Pani o nas i podobnie jak my wszyscy, będzie dobrze wspominać spędzone tutaj chwile.

Życzymy dobrego zdrowia, pogody ducha, ciepła i spokoju w życiu osobistym i aby znalazła Pani czas dla siebie na pielęgnowanie swoich zainteresowań i pasji.

Na koniec uczniowie podziękowali pani Dyrektor, nauczycielom, pracownikom szkoły oraz swoim rodzicom za trud włożony w wychowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *