Zagrajmy to inaczej

Dnia 18 kwietnia 1997 r. w naszej szkole odbył się koncert pt. „Zagrajmy to inaczej”. Wystąpił zespół, a inaczej trio, którego wokalistką była Żaneta Cis.
Aby móc obejrzeć i przesłuchać kapeli, trzeba było kupić bilet za 2 zł. Kolorowy afisz nie wystarczająco chyba zachęcił do wysłuchania tego rodzaju wykonywanej muzyki, ponieważ w hali sportowej nie było ławek zajętych, a szkoda bo zabawa była naprawdę znakomita. Mogliśmy posłuchać takich hitów jak „Orła cień” – Varius Manx „Dziewczyna Szamana” – Justyny Steczkowskiej czy „Makumbę” – Big Cyc, jak również kilka zagranicznych piosenek m.in. słynnej czwórki z Liverpoolu „The Beatles”. Aby pani Żaneta mogła chwilę odpocząć, instrumentalista wykonał parę utworów fortepianowych słynnych kompozytorów, m.in. „Lot Trzmiela”.
Piosenki rzeczywiście były zaśpiewane i zagrane inaczej, ale i tak się podobały, o czym świadczył ogromny aplauz widowni. Plus tego koncertu to na pewno możliwość śpiewania wraz z Żanetą utworów, które wykonywała. Szczególnie popisały się dziewczyny z VIII których „wydzieranie” spotkało się z pochlebną opinią samej artystki.
Występ trwał około godziny i rozpoczął się o 15.00. na koniec niektórzy poprosili trio o pamiątkowe zdjęcia. W sumie impreza chyba wszystkim się podobała, a ci, którzy tego nie widzieli i nie słyszeli, niech żałują.

Edyta

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *