XXV Kolneńskie Biegi Jesieni w Koźle

Drugie miejsce zajęła Aleksandra Ziemkiewicz. Krystian Szleszyński zajął również II miejsce na dystansie 1150 m

28.09.2014 r. drużyna uczniów w składzie: Ziemkiewicz Aleksandra i Brajan Odachowski (z kl. II), Pruszyńska Katarzyna (kl. III), Julia Odachowska, Wiktoria Odachowska (kl. IV), Agnieszka Chrzanowska (kl. V), Magda Grzymała (kl. V), Krystian Szleszyński (kl. VI), uczestniczyła w jubileuszowych XXV Kolneńskich Biegach Jesieni w Koźle. Organizatorami imprezy byli: Towarzystwo ,,Jan z Kolna”, Ognisko TKKF ,,Rekord” w Kolnie i Komenda Hufca ZHP w Kolnie. W kategorii klas I-II, drugie miejsce zajęła Aleksandra Ziemkiewicz na dystansie 400m, Krystian Szleszyński – zajął również II miejsce na dystansie 1150 m. Pozostali uczniowie nie stanęli na podium, ale dobrze sobie radzili na trudnej, przełajowej leśnej trasie. Julia Odachowska i Agnieszka Chrzanowska zajęły X miejsce, Kasia Pruszyńska XI miejsce, Wiktoria Odachowska zajęła XV miejsce i Magdalena Grzymała – XX miejsce. W każdej kategorii startowało około 60 zawodników. Opiekę sprawowała p. Elżbieta Wróblewska.

Gratulujemy naszym biegaczom dobrego występu, brawa należą się jednak dla całej drużyny, gdyż dali z siebie wszystko. Dziękujemy Państwu Emilii i Robertowi Ziemkiewiczom za wsparcie i kibicowanie naszym lekkoatletom.