Spotkanie z Kołem Gospodyń
23 czerwca uczniowie klas drugich wyjechali na wycieczkę do Kieljan, gdzie razem z Paniami z Koła Gospodyń Kieliany sadzili zioła, bardzo popularne na naszych terenach, a mające zastosowanie w różnych dziedzinach życia. Wszystkie rośliny razem utworzyły oryginalne klomby. Odbył się też grill. Nie zabrakło słodkich wypieków przygotowanych przez Gospodynie Wszystkim dopisywał apetyt. Dzieci bawiły się również na placu zabaw. Samo miejsce jest bardzo ciekawe. Każdy tam znajdzie coś dla siebie. Jest gdzie odpocząć podczas upału,bo drzewa dają cień. Dzięki zaproszeniu przez Panie z Koła Gospodyń mogliśmy wszyscy je poznać. Dziękujemy za spędzony czas i wkład włożony w przygotowanie tego spotkania.
Uczniowie klas drugich wraz z wychowawcami
















