Siódmoklasiści Eryczkowi Kopczewskiemu

Nie od dziś wiadomo, że na naszą siódmą klasę można liczyć w każdej sytuacji. Tak jest i teraz. Kiedy okazało się, że miejscowy mały kolega- Eryk z klasy I- potrzebuje pomocy, siódmoklasiści nie pozostali bezczynni. Już w piątek, 5 marca, zrodził się pomysł, by wesprzeć Eryka finansowo, gdyż – jak wiadomo- grosz do grosza, a uzbiera się pół trzosa.

W grudniu 2019 roku obecni siódmoklasiści ruszyli na zarobek i zarobili spore pieniądze. Okazją ku temu był zainicjowany przez rodziców Jarmark Bożonarodzeniowy, który- ze względu na pandemię- nie miał swojej kontynuacji  w minionym roku. Zarobione pieniądze miały być przeznaczone na wycieczkę klasową i były skrzętnie przechowywane przez wychowawczynię. Kiedy jednak okazało się, że wycieczki nie mogą się na razie odbywać, a jest pilna potrzeba pomocy choremu dziecku, wszyscy jednogłośnie uznali, że zarobione pieniądze mają zostać wpłacone na rzecz Eryczka. Posłuszna woli wychowanków wychowawczyni  dopełniła wszelkich formalności.

www.siepomaga.pl/eryk-kopczewski

Na zakończenie mogę zapewnić  w imieniu własnym i całej klasy, że wszyscy trzymamy kciuki za Eryczka i życzymy  mu dużo, dużo zdrowia.

Elżbieta Jurska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *