Rok w U.K.S „Fair Play”

Już od roku przy Szkole Podstawowej w Radziłowie działa U.K.S Fair Play. Zawodnicy tego klubu (sekcja piłki nożnej i tenisa stołowego) reprezentowali naszą szkołę w 16 imprezach sportowych, odnosząc znaczące sukcesu na szczeblu rejonowym, wojewódzkim i ogólnopolskim. Absolwentka naszej szkoły Kinga Mroczkowska dotarła do półfinału Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Sportowej „Co dla mnie znaczy Fair Play”. Do awansu do finałowej 12 – tki Kindze zabrakło 2 pkt. Piłkarze halowi zdobyli mistrzostwo rejonu „czwórek” plasując się ostatecznie na 6 miejscu w województwie. Tenisiści stołowi drużynowo (K.Suplicki i P.Zawadzki) zdobyli wice mistrzostwo rejonu; A.Grądzki wywalczył 3 miejsce. w Turnieju Wojewódzkim w swojej grupie wiekowej. Wszystkim zawodnikom U.K.S-u Zarząd składa serdeczne gratulacje i podziękowania za propagowanie idei „fair play” w sporcie i w życiu oraz godne reprezentowanie naszej szkoły.

Klub nie mógłby istnieć bez pomocy finansowej sympatyków sportu szkolnego. Dziękujemy Polskiemu Związkowi Piłki Nożnej za sprzęt do mini piłki nożnej (25 piłek +2 bramki), Polskiemu Związkowi Tenisa Stołowego za cztery nowoczesne stoły tenisowe.

Serdeczne podziękowania składamy na ręce wszystkich członków wspierających za pomoc finansową i sprzętową. Zamykając pierwszy rok działalności U.K.S.-u mamy nadzieje, że nadchodzący 1997 r. będzie równie dobry dla klubu jak obecny.