Praski festiwal filmowy: film o Radziłowskich Zapustach (premiera online)

Dom kultury to film ART Radziłów Crew – finalistów międzynarodowego festiwalu

Finalistą  międzynarodowego festiwalu został Dom kultury prod. ART Radziłów Crew (reż. Konrad Milewski)

Produkcja powstała we współpracy z Urzędem Gminy Radziłów, Biblioteką Samorządową w Radziłowie, Szkołą Podstawową w Radziłowie i mieszkańcami gminy Radziłów. Opiekunem artystycznym filmowego projektu jest Zbigniew Mroczkowski (filmowiec i nauczyciel).

Praski Festiwal Filmów Młodzieżowych jest  konkursowym przeglądem twórczości filmowej młodzieży do lat 18. W tym roku finał odbędzie się tylko w wersji online.

Zobacz, zagłosuj

Oddanie głosu na film odbywa się poprzez polubienie filmu – Łapka w górę! Ilość wyświetleń, komentarzy i innych oznaczeń nie będzie brana pod uwagę.

W XI edycji PFFM wyróżnienie otrzymały: Wiktoria Gądek, Oliwia Odachowska, Aleksandra Bagińska, Wiktoria Klimaszewska za film “Stygmaty”. We wcześniejszej edycji wyróżnienie powędrowało do Moniki Mocarskiej i Karoliny Karwowskiej za film “Życie jest piękne”.

W listopadzie 2019 odbyła się Gala Młodzieżowego Festiwalu Filmowego Moja przestrzeń. Dwa filmy ART Radziłów Crew znalazły się w zwycięskim gronie: Cube – reż. Konrad Milewski: ART Radziłów Crew (III miejsce) oraz  Życie jest piękne – reż. Monika Mocarska, Karolina Karwowska: ART Radziłów Crew (wyróżnienie).

ART Radziłów Crew  istnieje od 5 lat. Grupa filmowa ma na swoim koncie około 50 ogólnopolskich i międzynarodowych nagród. Część radziłowskich filmowców to stypendyści artystyczni województwa podlaskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *