Nagrodzone w konkursie “Bezpieczna+”

      Cztery uczennice naszej szkoły wzięły udział w międzyszkolnym konkursie literackim zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Klimaszewnicy w ramach realizowanego w niej projektu ph. “Bezpieczna+”. Zadaniem uczestników było napisanie wypracowania na temat agresji jako przejawu słabości a nie siły.
Wczoraj, tj. 11 grudnia odbyło się rozstrzygnięcie konkursu. Obecne na tej uroczystości uczennice naszej szkoły wraz ze swoimi rodzicami odebrały zasłużone nagrody i wyróżnienia. Joanna Zakrzewska, ucz. klasy VIIA, zajęła I miejsce i otrzymała w nagrodę tablet. Wyróżnienia otrzymały Wiktoria Cendrowska (kl. VIB) oraz Sara Borawska (klasa IV). Nagrodzona została także czwarta uczestniczka z naszej szkoły- Wiktoria Konopka z klasy IV- nagrodą za udział w konkursie. Opiekunkami uczennic były panie Dorota Nerkowska i Elżbieta Jurska.
Gratulujemy wszystkim uczestniczkom zajętych miejsc i nagród, Rodzicom zaś dziękujemy za dowóz swoich dzieci do Klimaszewnicy w celu udziału w uroczystości rozstrzygnięcia konkursu.
Elżbieta Jurska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *