M jak miłość

Pod tym hasłem przebiegał Dzień Świętego Walentego – popularne także i w Polsce Walentynki. Imprezę prowadziły uczennice klasy Va. Wspierającymi organizatorów byli uczniowie klasy VIa. Poszczególne klasy przygotowały wiersze lub piosenki związane ze świętem, za co zostały nagrodzone. Na koniec koło artystyczne wystawiło fragmenty „Balladyny” – spektakl przygotowany pod kierunkiem p. Doroty Nerkowskiej. Tym razem był to spektakl kukiełkowy.

Organizatorem była pani Bogumiła Brzostowska. Zaproszono nauczycieli oraz uczniów kl.0-6. Klasa, w której świętowano była pięknie udekorowana. Po spektaklu odbyło się dużo konkursów. Były takie jak: najpiękniejszy śpiew wybranej piosenki i bezbłędna recytacja wiersza o miłości. Klasa VI a wykonała utwór „A wszystko to bo Ciebie…”. W role prawdziwych wykonawców wcielili się:
Milena Polkowska (Justyna) i Katarzyna Mieczkowska (Michał). Zwycięzców odpowiednio nagrodzono. Na koniec odbyła się poczta walentynkowa. Wielu uczniów otrzymało miłą walentynkę. Tak zakończyło się to wspaniałe święto, a czas przeznaczony na nie, uczniowie spędzili miło i przyjemnie.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *