Konkursu Tańca Dyskotekowego w Białej Piskiej

11 kwietnia 2008 r. uczniowie naszej szkoły pod opieką p. Jolanty Kaszak mogli zaprezentować swoje umiejętności taneczne na Konkursie Tańca Dyskotekowego w Białej Piskiej.
Konkurs prowadzony był nie po raz pierwszy i już cieszył się ogromną popularnością. Wzięło w nim udział 30 wykonawców prezentujących się w formacjach, duetach jak również występujących solo. Mogliśmy podziwiać różne style tańca takie jak: hip-hop, disco, dance schow i jumpstyle.
Konkurs oceniany był według następujących kategorii wiekowych:

  • I-II klasy szkół podstawowych
  • III-IV klasy szkół podstawowych
  • V-VI klasy szkół podstawowych
  • klasy gimnazjalne i średnie

Nasi uczniowie zaprezentowali się w dwóch kategoriach, a mianowicie grupa STARS (w jej skład weszli uczniowie klasy IIIb: Jakub Mroczkowski, Weronika Kacperska, Ola Ekstowicz, Magda Chrzanowska, Kasia Tokarzewska) – w kategorii klas III-IV oraz grupa AMBER (w składzie: Weronika Kaszak, Emilia Mroczkowska, Arleta Dąbrowska , Natalia Jeżak, Magda Mordasiewicz, Monika Chrzanowska i Sylwia Gładkowska) – w kategorii klas V-VI.
Udział naszych uczniów w tej imprezie okazał się wielkim sukcesem. Obydwie grupy zajęły miejsca na podium. Grupa STARS zajęła I miejsce w swojej kategorii wiekowej, natomiast grupa STARS miejsce III w kategorii klas V-VI. Dzieciaki były uszczęśliwione, oprócz pamiątkowych dyplomów dla szkoły, wszyscy otrzymali piękne medale, które wręczyła pani dyrektor Ośrodka Kultury w Białej Piskiej.
Udział w Konkursie wzięła również uczennica oddziału przedszkolnego Klaudia Kaszak, która mogła zaprezentować swoje umiejętności muzyczno-wokalne, za które otrzymała gromkie brawa, a także wspaniały medal.

Jolanta Kaszak

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *