ZAJĘCIA DODATKOWE WSPOMAGAJĄCE ROZWÓJ UCZNIA
II półrocze rok szkolny 2018/2019
Lp. | Imię i nazwisko i n-la | Rodzaj zajęć | Liczba godzin/klasa | Dzień/czas zajęć | Miejsce |
ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE AKTYWNOŚĆ, KSZTAŁTUJĄCE KREATYWNOŚĆ | |||||
1. | Teresa Piotrowska | Zajęcia rozwijające kreatywność uczniów. | 1 godz./kl. 1 | poniedziałek; 5 godz. | 20 |
2. | Elżbieta Jurska | Zespół taneczny ,,Jarzębinki” | 1 godz./kl. 5-6 | wtorek; 6 godz. | 29 |
3. |
Zbigniew Mroczkowski | Zajęcia rozwijające kreatywność uczniów. | 1 godz./kl. 7b | środa; 7 godz. | 35 |
1 godz./kl. 8a | wtorek; 7 godz. | ||||
1 godz./kl. 8b | piątek; 7 godz. | ||||
4. | Zbigniew Mroczkowski | Zajęcia filmowe | 2,5 godz./kl. 7,8 | pon.- piąt.;
godz. 14.30-17.00 |
35
|
5. | Marzena Sulewska | Zajęcia sportowe – piłka siatkowa | 1 godz. 50 min./
kl. 7ab, 3G |
wtorek;
godz. 13.40-15.20 |
sala
gim. |
6. | Zdzisław Koniecko | Zajęcia sportowe – piłka
ręczna, nożna |
1 godz. 30 min./
kl. 7-8, 3G |
środa;
godz. 14.30-16.00 |
sala
gim. |
7. | Zdzisław Koniecko | SKS | 2 godz./kl.4ab | poniedziałek;
godz. 14.30-15.30 piątek; godz. 13.30-14.30 |
sala
gim. |
8. | Elżbieta Wróblewska | Zajęcia sportowe – piłka
nożna, siatkowa, ręczna, koszykowa |
1 godz./kl. 4ab,5 | środa;
godz.12.45-13.30 |
sala gim. |
9. | Maria Gadomska | Zajęcia dodatkowe z jęz. angielskiego | 1 godz./kl. 5 | wtorek;
godz.14.35-15.20 |
12 |
10. | Dorota Antosiewicz | Zajęcia dodatkowe
z historii |
1 godz./kl. 4ab | poniedziałek
godz. 13.40-14.25 |
13 |
11. | Bożenna Malinowska | Zajęcia dodatkowe
z geografii |
1 godz./kl. 5 | wtorek;
godz. 13.40-14.25 |
4 |
12. | Edyta Sosnowska | Zajęcia dodatkowe z jęz. angielskiego | 1 godz./kl. 8ab
1 godz./kl. 3ab G |
wtorek;
godz.14.35-15.20 godz. 15.30-16.15 |
3 |
13. | Dorota Mroczkowska | Zajęcia dodatkowe
z biologii |
1 godz./kl. 3ab G | piątek;
godz. 9.50-10.35 |
34 |
14. | Aneta Michałowska | Zajęcia dodatkowe
z chemii |
1 godz./kl. 3a G
1 godz./kl. 8ab
1 godz./kl. 3a G
|
poniedziałek;
godz.14.35-15.20 wtorek; godz. 13.40-14.25 czwartek; godz.14.35-15.20 |
40 |
15. | Bogumiła Brzostowska | Zajęcia dodatkowe
z matematyki |
1 godz./kl. 5,6 | wtorek;
godz.14.35-15.20 |
28 |
16. | Elżbieta Chrostowska | Zajęcia literackie | 1 godz./kl. 4-6 | wtorek;
godz. 13.40-14.25 |
13 |
17. | Sławomir Modzelewski | Zajęcia dodatkowe z jęz. angielskiego | 1 godz./kl. 4b | wtorek;
godz.12.45-13.30 |
21 |
18. | Kazimierz Dobrzycki | Zajęcia dodatkowe
z matematyki |
1 godz./kl. 7,8 | czwartek;
godz. 7.15-8.00 |
24 |
19. | Marzena Modzelewska | Zajęcia dodatkowe
z matematyki |
1 godz./kl. 4b | poniedziałek;
godz. 13.40-14.25 |
42 |
20. | Elżbieta Czerwonka | Zajęcia z programowania SCRATCH | 2 godz./kl.2 | środa; czwartek;
godz. 12.45-13.30 godz. 13.40-14.25 |
20 |
21. | Teresa Piotrowska | Zajęcia z programowania SCRATCH | 2 godz./kl.1 | wtorek;
godz.11.50-12.35 godz. 12.45-13.30 |
20 |
22. | Małgorzata Nietupska | Zajęcia z programowania SCRATCH | 2 godz./kl.3 | środa;
godz. 12.45-13.30 godz. 13.40-14.25 |
11 |
23. | Elżbieta Farfułowska | Zajęcia z programowania SCRATCH | 2 godz./kl.2 | czwartek;
godz. 12.45-13.30 godz. 13.40-14.25 |
19 |
24. | Teresa Dziekońska | Zajęcia z programowania SCRATCH | 2 godz./kl.1 | piątek;
godz.11.50-12.35 godz. 12.45-13.30 |
20 |
ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO – WYRÓWNAWCZE -12 godz.
|
|||||
1. | Bogumiła Brzostowska | mat. | 1 godz./kl. 6 | poniedziałek;8 godz. | 28 |
1 godz./kl. 8a | wtorek; 7 godz. | ||||
2. | Elżbieta Chrostowska | jęz. pol. | 1 godz./kl. 3a G | piątek; 3 godz. | 1 |
3. | Kazimierz Dobrzycki |
mat. |
1 godz./kl. 5 | środa; 6 godz. |
24 |
1/2 godz./kl. 7a | środa;8 godz. | ||||
1 godz./kl. 8b | środa;7 godz. | ||||
1/2 godz./kl. 3aG | środa;8 godz. | ||||
4. | Elżbieta Jurska | jęz. pol. | 1 godz./kl. 8b | środa;7 godz. | 29 |
5. | Sławomir Modzelewski | jęz.ang. | 1 godz./kl. 7a | czwartek;8 godz. | 11 |
6. | Dorota Nerkowska | jęz. pol. | 1 godz./kl. 6 | wtorek;6 godz. | 31 |
1 godz./kl. 7ab | czwartek;8 godz. | ||||
1 godz./kl. 8a | poniedziałek;8 godz. | ||||
TERAPIA PEDAGOGICZNA – 4 godz. | |||||
1. |
Elżbieta Jurska |
terapia pedagog.. |
1 godz./kl. 2,3 | wtorek; 5 godz. |
29 |
1 godz./kl. 5 | poniedziałek;7 godz. | ||||
1 godz./kl. 7,8 | piątek;7 godz. | ||||
1 godz./kl. 3ab G | wtorek; 7 godz. | ||||
NAUCZANIE INDYWIDUALNE – 11 godz. | |||||
1. | Bogumiła Brzostowska | matematyka | 5 godz./kl. 6 | poniedziałek; 2,3 godz.
wtorek; 2 godz. środa; 3 godz. czwartek; 3 godz. |
12 |
2. | Ewa Zielińska | jęz. polski | 6 godz./kl. 6 | poniedziałek;6 godz.
wtorek; 1 godz. środa;4 godz. czwartek;2 godz. piątek; 1, 6 godz. |
12 |
REWALIDACJA – 14 godz. | |||||
1. | Bogumiła Brzostowska | zajęcia rewalidacyjne | 2 godz./kl. 8b (A. CH.) | poniedziałek ;10.45-11.30
wtorek,10.45-11.30 piątek;9.50-10.20 |
12 |
2. | Elżbieta Farfułowska | 2 godz./kl. 5 (M. CH.) | poniedziałek13.40-14.25, 14.35-15.20
wtorek12.45-13.15 |
12 | |
3. |
Bożenna Malinowska |
2 godz./kl. 8b (E. CH.) | poniedziałek 9.50-10.35
czwartek 10.45-11.30 piątek 11.50-12.20 |
12 | |
2 godz./kl. 8b (E. S.) | czwartek 8.00-9.50 (1h 50min.) | ||||
2godz./kl.3aG(M.CH.) | wtorek 11.50-12.45 (55min.)
czwartek 9.50-10.45 (55min.) |
||||
4. | Dorota Mroczkowska | 2 godz./kl. 8b (M. M.) | wtorek 10.45-11.30
środa 10.45-11.30 piątek 9.50-10.20 |
34 | |
5. | Ewa Zielińska | 2 godz./kl. 5(CH. T.) | środa 13.40-14.40
czwartek 7.50-8.50 |
12
|
|
NAUCZYCIEL WSPIERAJĄCY – 20 godz. | |||||
1. | Bogumiła Brzostowska
|
nauczyciel wspierający
|
6 godz. /kl. 8b
|
poniedziałek; 1 godz. (mat.)
wtorek; 3 godz. (mat.), 5 godz. (fiz.) środa; 2 godz. (mat.) piątek; 2 godz. (mat.), 5 godz. (fiz.) |
24
40
|
2.
|
Elżbieta Jurska | 2 godz. /kl. 8b | środa; 4 godz. (geog.), 6 godz. (biol.) | 4, 34 | |
3.
|
Dorota Mroczkowska | 5 godz. /kl. 8b
|
poniedziałek; 8 godz. (wos)
wtorek; 2 godz. (chemia) czwartek; 3 godz. (chemia) piątek; 4 godz. (edb), 6 godz. (wos) |
13
40
|
|
4.
|
Beata Ziemkiewicz | 7 godz.
zajęć 45 min./kl. 8b
|
poniedziałek; 3,4 godz. (j. pol.)
wtorek; 4 godz. (j. pol.) środa; 1 godz. (j. pol.) czwartek; 4 godz. (j. pol.) piątek; 3 godz. (hist.) |
29
4 |
|
LOGOPEDIA – 20 godz. | |||||
1. | Ewa Zielińska | logopedia | poniedziałek | 2,3,4,5,7 godz. | gab. log. |
wtorek | 2,3,4,5,6,7 godz. | ||||
środa | 2,3,5,6 godz. | ||||
czwartek | – | ||||
piątek | 2,3,4,5,7 godz. |
GRAFIK ZAJĘĆ BIBLIOTEK
II pół. r. szk. 2018/2019 p. E. Chrostowska -15 godz. |
||||
poniedziałek | wtorek | środa | czwartek | piątek
|
8.55 – 12.45 | 8.00 – 8.45
10.35 – 13.05 |
8.00 – 8.55
10.35 – 12.45 |
9.40 – 12.00 | 8.55 – 9.50
10.35 – 12.00
|
GRAFIK ZAJĘĆ BIBLIOTEK
II pół. r. szk. 2018/2019 p. B. Ziemkiewicz -15 godz. |
||||
poniedziałek | wtorek | środa | czwartek | piątek |
8.00 – 9.40
13.40 – 14.50
|
8.00 – 10.35
11.35-11.50 12.45 – 13.30 |
8.55 – 11.50
12.45 – 13.30
|
8.00 – 9.40
11.30.- 13.30
|
10.45- 11.50
|
GRAFIK ZAJĘĆ PEDAGOGA SZKOLNEGO
II pół r. szk. 2018/2019 (p. Joanna Chmielewska) – 20 godz. |
||||
poniedziałek | wtorek | środa | czwartek | piątek
|
– | 12.45-14.25
|
8.00-14.25 | 8.00-14.25 | 8.00-13.30 |
GRAFIK ZAJĘĆ ŚWIETLICY
II pół. r. szk. 2018/2019 p. B. Bieńkowska -15 godz. |
||||
poniedziałek | wtorek | środa | czwartek | piątek
|
11.30-15.30 | 11.50-12.45
13.30-14.40 |
7.30 -8.45
11.50 – 14.40 |
11.30-11.50
13.30-14.10 |
7.30-8.00
9.50 – 10.35 11.50-12.45 13.30-14.40 |