Informacja o wyjeździe do Grajewa

Dnia 16 lutego 2018 roku grupa dzieci z zespołu i oddziału przedszkolnego pod opieką p. T. Piotrowskiej, A. Żmijewskiej, E. Farfułowskiej oraz uczniowie klas I-III wraz z opiekunami p. B. Grądzką, M. Nietupską , E. Kowalewską i E. Czerwonka wybrali się do Miejskiego Domu Kultury w Grajewie w celu obejrzenia spektaklu „ Szewczyk Dratewka „ wystawionego przez aktorów Katolickiego Teatru w Krakowie

Dnia 16 lutego 2018 roku grupa dzieci z  zespołu i oddziału przedszkolnego  pod opieką p. T. Piotrowskiej, A. Żmijewskiej, E. Farfułowskiej oraz uczniowie klas I-III wraz z opiekunami p. B. Grądzką, M. Nietupską , E. Kowalewską i E. Czerwonka wybrali się do Miejskiego Domu Kultury w Grajewie w celu obejrzenia spektaklu „ Szewczyk Dratewka „ wystawionego przez aktorów Katolickiego Teatru w Krakowie.

Bohater sztuki tytułowy Szewczyk Dratewka dzięki swojemu pogodnemu usposobieniu, złotym sercu i pełnej zapału chęci niesienia pomocy innym ze śpiewem na ustach pokonuje wszelkie przeszkody, które stawia przed nim życie. Opowiada o tym ,że dobroć połączona z odwagą i ciekawością świata pomaga zwyciężyć zło i osiągnąć szczęście.

Uczniowie byli zadowoleni, oglądali  z uwagą ,z zaciekawieniem i zaangażowaniem.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *