Gminny Dzień Sportu

W ramach obchodów Gminnego Dnia Sportu na obiektach Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Radziłowie, 21.08.2022 r., rozegrano Gminny Turniej Tenisa Ziemnego oraz Turniej Piłki Nożnej.

W historycznym, bo pierwszym Turnieju Tenisa Ziemnego, wzięło udział 6-ciu tenisistów (czterech mężczyzn i dwie panie). Mistrzem gminy został Damian Rogowski. Dalsze miejsca na podium uzupełnili kolejno: Ryszard Więcaszek i Przemysław Karwowski. W rozgrywkach piłkarskich wewnętrzną walkę o zwycięstwo stoczyły dwa zespoły Znicza Radziłów. Po blisko godzinnym, stojącym na wysokim poziomie meczu zwyciężył zespół Znicz I (Michał Bielawski, Karol Karwowski, Andrzej Mocarski, Damian Rogowski, Marcin Łebkowski, Przemysław Karwowski), który pokonał 9:8 kolegów ze Znicza II (Karol Sakowski, Artur Antosiewicz, Damian Rutkowski, Patryk Kisielewski, Szymon Pruszyński). Medale i puchar, ufundowane przez Urząd Gminy w Radziłowie, wręczył Wójt Gminy Krzysztof Milewski. Relacje zdjęciową przygotowała Alicja Barżykowska. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.