Filmowy sukces na międzynarodowym festiwalu

Na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym DOZWOLONE DO 21 / UP TO 21 wśród wyróżnionych znalazła się produkcja filmowców z Radziłowa

Na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym DOZWOLONE DO 21 / UP TO 21 wśród wyróżnionych znalazła się produkcja filmowców z Radziłowa. UP TO 21 to najstarszy festiwal na świecie adresowany do filmowców poniżej 21 roku życia.

Najpierw etap selekcji 35. edycji MFF Up to 21. Potem pokazy w 9 dzielnicach Warszawy. Wśród nominowanych filmów z  Niemiec, Australii, Rosji, Ukrainy, Irlandii, Chorwacji, Iranu, Anglii pojawiły się aż trzy filmu z Radziłowa powstałe pod opieką Zbigniewa Mroczkowskiego. Wyróżnienie otrzymały STYGMATY w reż. Wiktorii Klimaszewskiej.

W gali finałowej i pokazach uczestniczyli: Wiktoria Cendrowska, Agnieszka Konopka, Julia Kowalewska i Konrad Milewski  z grupy ART Radziłów Crew. To oni, jako przedstawiciele ARC, odebrali dyplom.

Wyjazd na  trwający 3 dni festiwal możliwy było dzięki Krzysztofowi Milewskiemu – Wójtowi Gminy Radziłów. Pobyt w hotelu i wyżywienie zapewnili organizatorzy festiwalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *