Dzień Sportu

Podsumowanie sportowego roku szkolnego, rozgrywki o mistrzostwo szkoły w piłce koszykowej oraz mecz piłki siatkowej absolwenci – nauczyciele wpisane były w obchody Dnia Sportu Szkolnego.

Wyniki i podsumowania:

Mistrzostwa Szkoły w Piłce Koszykowej

  1. III A
  2. II B
  3. I A

Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej

  1. Są Gorsi (Radek Brzóska, Piotr Wyszyński, Tomasz Przestrzelski, Adam Bieńkowski, Patryk Dąbrowski, Kamil Karwowski, Paweł Zakrzewski)
  2. Złotka Niemczyka 2 (Monika Mocarska, Ola Tokarzewska, Monika Łoniewska, Marta Gardocka, Martyna Domańska, Katarzyna Mikucka, Rafał Jaczyński)
  3. Pokemony (Magda Grzymała, Artur Karwowski, Dominika Polkowska, Patrycja Bielska, Patryk Kisielewski, Agnieszka Chrzanowska, Justyna Brzóska)

Mistrzostwa Szkoły w Piłce Ręcznej Dziewcząt

  1. Miszcze (Monika Mocarska, Katarzyna Mikucka, Daria Mieczkowska, Ola Tokarzewska, Marta Gardocka)
  2. 100 Twarzy Grzybiarzy (Natalia Tokarzewska, Kamila Żmijewska, Aleksandra Bagińska, Oliwia Odachowska, Julia Chrzanowska)
  3. Pozytywnie Nakręcone (Magdalena Grzymała, Patrycja Bielska, Agnieszka Chrzanowska, Julia Karwowska, Julia Tyszkiewicz)

Mistrzostwa Szkoły w Piłce Ręcznej Chłopców

  1. Ludzie z … (Radosław Brzóska, Tomasz Przestrzelski, Piotr Wyszyński, Kamil Karwowski, Szymon Pruszyński)
  2. Inet Kox (Patryk Dąbrowski, Adam Bieńkowski, Rafał Jaczyński, Paweł Zakrzewski, Adam Sokołowski)
  3. Kata Esport (Mateusz Brzózka, Patryk Zieliński, Kamil Kaczyński, Mateusz Rydzewski, Patryk Śmiarowski)

Mistrzostwa Szkoły w Futsalu Dziewcząt

1. Zjarane Ziomki (Karolina Łoniewska, Izabela Żukowska, Ola Tokarzewska, Wiktoria Gądek, Dominika Polkowska)

2. Smerfy (Monika Łoniewska, Martyna Wiszowata, Magda Grzymała, Daria Mieczkowska, Anita Grabowska)

3. Szybkie i Wściekłe (Monika Mocarska, Katarzyna Mikucka, Magda Liberacka, Edyta Kozikowska, Paulina Łempicka)

Mistrzostwa Szkoły w Futsalu Chłopców

1. TKS (Tomasz Przestrzelski, Adam Bieńkowski, Kamil Karwowski, Patryk Dąbrowski, Piotr Wyszyński)

2. 100 Twarzy Piłkarzy (Patryk Śmiarowski, Damian Bagiński, Krystian Śleszyński, Robert Zalewski, Michał Ziemkiewicz)

3. De Golt Bek (Rafał Jaczyński, Tomasz Mikucki, Paweł Zakrzewski, Andrzej Jurski, Artur Karwowski)

Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym Dziewcząt

1. Izabela Żukowska

2. Renata Chmielewska

3. Aleksandra Tokarzewska

Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym Chłopców

  1. Mateusz Brzózka
  2. Marek Gardocki
  3. Patryk Kisielewski

Najlepsi sportowcy – absolwenci

Adam Bieńkowski, Radek Brzóska, Patryk Dąbrowski, Andrzej Jurski, Kamil Kaczyński, Kamil Karwowski, Katarzyna Mikucka, Tomasz Mikucki, Monika Mocarska, Tomasz Przestrzelski, Piotr Wyszyński, Paweł Zakrzewski, Renata Chmielewska, Patryk Ciszewski, Ewa Dytłow, Marta Gardocka, Anita Grabowska, Rafał Jaczyński, Aleksandra Tokarzewska, Patryk Zieliński, Izabela Żukowska.

Najlepsi sportowcy kl. I – II

Aleksandra Bagińska, Kamil Borawski, Julia Chrzanowska, Wiktoria Gądek, Wiktoria Klimaszewska, Michał Łojewski, Oliwia Odachowska, Natalia Tokarzewska, Edyta Kozikowska, Patrycja Bielska, Magdalena Grzymała.

Nagrody ufundowane przez Urząd Gminy Radziłów i Radę Rodziców gimnazjum wręczyli sportowcom Wójt Gminy Radziłów – Krzysztof Milewski oraz Dyrektor Gimnazjum w Radziłowie – Aneta Michałowska. Fotogalerię z Dnia Sportu przygotował Zbigniew Mroczkowski

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym.

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *