L.p. | Nazwisko i imię n-la | Nazwa zajęć | Liczba godzin/klasa | Dzień/czas zajęć | Sala |
ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE AKTYWNOŚĆ, KSZTAŁTUJĄCE KREATYWNOŚĆ – 5 godz. | |||||
1. | Teresa Piotrowska | 1 godz./kl. 1 | poniedziałek 11.50-12.35 |
nr 20 | |
2. | Elżbieta Jurska | Zespół taneczny ,,Jarzębinki” | 1 godz./kl. 5-6 | wtorek 12.45-13.30 |
nr 29 |
3. |
Zbigniew Mroczkowski | Zajęcia rozwijające kreatywność uczniów. | 1 godz./kl. 7ab | środa 13.40-14.25 |
nr 35 |
1 godz./kl. 8a | wtorek 13.40-14.25 |
nr 35 | |||
1 godz./kl. 8b | piątek 13.40-14.25 |
nr 35 |
ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO – WYRÓWNAWCZE -12 godz. | |||||
1. | Bogumiła Brzostowska | Zaj. dyd. –wyr. z mat. | 1 godz./kl. 6 | wtorek
13.40-14.25 |
nr 28 |
1 godz./kl. 8a | poniedziałek
14.35-15.20 |
||||
2. | Elżbieta Chrostowska | Zaj. dyd. –wyr. z jęz. pol. | 1 godz./kl. 3a G | poniedziałek
10.45-11.30 |
nr 1 |
3. |
Kazimierz Dobrzycki |
Zaj. dyd. –wyr. z mat. |
1 godz./kl. 5 | środa
12.45-13.30 |
nr 24 |
1/2 godz./kl. 7a | środa
14.35-15.20 |
||||
1 godz./kl. 8b | środa
13.40-14.25 |
||||
1/2 godz./kl. 3aG | środa
14.35-15.20 |
||||
4. | Elżbieta Jurska | Zaj. dyd. –wyr. z jęz. pol. | 1 godz./kl. 8b | środa
13.40-14.25 |
nr 29 |
5. | Marzena Modzelewska | Zaj. dyd. –wyr. z mat. | 1 godz./kl. 3b G | środa
13.40-14.25 |
nr 42 |
6. | Sławomir Modzelewski | Zaj. dyd. –wyr. z jęz. ang. | 1 godz./kl. 7a | czwartek
14.35-15.20 |
nr 11 |
7. |
Dorota Nerkowska |
Zaj. dyd. –wyr. z jęz. pol. |
1 godz./kl. 6 | wtorek
12.45-13.30 |
nr 31 |
1 godz./kl. 7ab | piątek
13.40-14.25 |
||||
1 godz./kl. 8a | poniedziałek
13.40-14.25 |
||||
TERAPIA PEDAGOGICZNA – 4 godz. | |||||
1. |
Elżbieta Jurska |
Zajęcia z terapii pedagog. |
1 godz./kl. 2,3 | wtorek
11.50-12.35 |
nr 29 |
1 godz./kl. 5 | poniedziałek
12.45-13.30 |
||||
1 godz./kl. 7,8 | piątek
13.40-14.25 |
||||
1 godz./kl. 3ab G | wtorek
13.40-14.25 |
||||
NAUCZANIE INDYWIDUALNE – 11 godz. | |||||
1. | Bogumiła Brzostowska | Zaj. z matematyki | 5 godz./kl. 6 | poniedziałek
8.55-9.40 9.50-10.35 wtorek 8.55-9.40 środa 9.50-10.35 czwartek 9.50-10.35 |
nr 12 |
2. | Ewa Zielińska | Zaj. z języka polskiego | 6 godz./kl. 6 | poniedziałek
12.45-13.30 wtorek 8.00-8.45 środa 10.45-11.30 czwartek 8.55-9.40 piątek 8.00-8.45 12.45-13.30 |
nr 12 |
REWALIDACJA – 14 godz. | |||||
1. | Bogumiła Brzostowska | Zajęcia rewalidacyjne | 2 godz./kl. 8b (A. CH.) | poniedziałek
10.45-11.30 wtorek 10.45-11.30 piątek 9.50-10.20 |
nr 12 |
2. | Elżbieta Farfułowska | Zajęcia rewalidacyjne | 2 godz./kl. 5 (M. CH.) | poniedziałek
13.40-14.25 14.35-15.20 wtorek 12.45-13.15 |
nr 12 |
3. |
Bożenna Malinowska |
Zajęcia rewalidacyjne |
2 godz./kl. 8b (E. CH.) | poniedziałek
9.50-10.35 czwartek 10.45-11.30 piątek 12.45-13.15 |
nr 12 |
2 godz./kl. 8b (E. S.) | czwartek
8.00-8.45 piątek 10.45-11.30 |
||||
2 godz./kl. 3a G(M.CH.) | wtorek
11.50-12.35 czwartek 9.50-10.35 |
||||
4. | Dorota Mroczkowska | Zajęcia rewalidacyjne | 2 godz./kl. 8b (M. M.) | wtorek
10.45-11.30 środa 10.45-11.30 piątek 9.50-10.35 |
nr 34 |
5. | Ewa Zielińska | Zajęcia rewalidacyjne | 2 godz./kl. 5(CH. T.) | wtorek
12.45-13.45 czwartek 13.40-14.40 |
nr 12 |
LOGOPEDIA – 20 godz. | |||||
1. | Ewa Zielińska | Zajęcia logopedyczne | poniedziałek | 2,3,4,5,7 godz. | gabinet logopedyczny |
wtorek | 2,3,4,5,7 godz. | ||||
środa | 1,2,3,5,6 godz. | ||||
czwartek | 1 godz. | ||||
piątek | 2,3,4,5 godz. |