Tydzień Kultury Uczniowskiej

Przedstawiono propozycje na zbliżający się Tydzień Kultury Uczniowskiej

We wtorek 7 kwietnia 1997 r. odbyło się zebranie Samorządu Uczniowskiego klas IV-VIII. Na tym zebraniu przedstawione zostały propozycje klasy VIIIa na zbliżający się Tydzień Kultury Uczniowskiej, który trwać będzie od 14 kwietnia do 19 kwietnia, czyli od poniedziałku do piątku. W programie przewidziane są trzy dyskoteki, które odbędą się w poniedziałek, środę i czwartek. Trwać będą od 16.00 do 21.00. W poniedziałek jest przewidziany między innymi koncert DISCO POLO i Mini Lista w wykonaniu organizatorów Tygodnia Kultury Uczniowskiej.

Podczas rozmów prowadzonych przez przedstawicieli klas IV-VIII padały różne propozycje na temat tego tygodnia. Były propozycje: przebieranie się w odpowiednie kostiumy na poszczególne dni, ognisko, koncert, Mini Lista, skrócenie zajęć lekcyjnych i dzień zieleni. W ostateczności wybrano tylko niektóre.

Na końcu zebrania samorząd napisał na kartce prośbę do nauczycieli, by w tygodniu postarali się darować nam oceny poniżej dostatecznej, kartkówki, klasówki oraz by nie pytali nas przy tablicy. Nie wiemy niestety, czy prośba ta dotrze do wszystkich nauczycieli, więc ostrożnie!

Ogłoszenie to nadal wisi w pokoju nauczycielskim, ale na razie cisza.

Marta i Magda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *