Turniej siatkówki z Fundacją PZU

Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Radziłowskiej – realizator projektu „Lepsze Jutro II” – współfinansowanego ze środków Fundacji PZU, czynnie włączyło się w uczczenie obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę, organizując z tej okazji Turniej Piłki Siatkowej.

Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Radziłowskiej – realizator projektu „Lepsze Jutro II” – współfinansowanego ze środków Fundacji PZU, czynnie włączyło się w uczczenie obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę, organizując z tej okazji Turniej Piłki Siatkowej. Na zaproszenie organizatorów odpowiedziało pięć zespołów, których nazwy nawiązywały do tradycji patriotyczno-wolnościowych, oraz spora grupka kibiców. Rozgrywki rozpoczęto od odśpiewania hymnu państwowego, a następnie w tej podniosłej atmosferze, przystąpiono do walki o każdy punkt. Mimo bardzo zróżnicowanego wieku zawodników mecze były wyrównane i zacięte. O wesołą i radosną atmosferę turnieju dbali organizatorzy oprawy muzycznej, a celne uwagi i spostrzeżenia przekazywała pani komentator.

Wyniki turnieju

  1. NIEPODLEGLI
  2. NIEZŁOMNI
  3. WALCZĄCY
  4. BIAŁO – CZERWONI
  5. WOLNI

Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo w rozgrywkach, gratulujemy osiągniętych wyników i już dziś zapraszamy do udziału w letniej, międzypokoleniowej sztafecie „100 okrążeń na stulecie”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *