Szlachetna Paczka

Finał XX edycji  akcji charytatywnej Szlachetnej Paczki za nami. Wczoraj (sobota, 12.12.20) Wasze prezenty  na kwotę 3020 złotych dostarczyliśmy rodzinie. Radość na ich  twarzach bezcenna. Kolejny raz udało się nam pomóc człowiekowi w potrzebie.

Serdeczne podziękowania kierujemy przede wszystkich do WAS drodzy Mieszkańcy za to, że nie przeszliście obojętnie obok puszki naszych wolontariuszy. Im również serdeczne dzięki za godziny spędzone na zachęcaniu Was do czynienia dobra. Podziękowania dla właścicieli sklepu Top Market za możliwość kwestowania naszych Wolontariuszy.

Za pomoc i wsparcie dziękujemy Panu Wójtowi Krzysztofowi Milewskiemu, który co roku zaprasza nas na sesję Rady Gminy i troszczy się o sprawy związane z transportem paczki do rodziny.  Dziękujemy Radnym naszej wspólnoty, którzy i w tym roku  zasilili skarbonkę naszej akcji .

Kolejne serdeczne podziękowania dla pani Anety Michałowskiej ,dyrektor ZSP ,za  wspieranie naszych inicjatyw  i dawanie  poczucia, że robimy ważne rzeczy.

Ogromne podziękowania  dla pani Ani Karbowiak, która rokrocznie  współorganizuje  z nami Szlachetną Paczkę  – za koordynację prac wolontariuszy oraz  pomoc przy przygotowaniu i dostarczeniu paczki potrzebującej rodzinie.

Naszymi kolejnymi darczyńcami był zespół OSP Radziłów oraz sklep  Lubię to. Wszystkim serdeczne DZIĘKUJEMY! Do zobaczenia za rok.

Joanna Chmielewska

Edyta Sosnowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *