Rok w U.K.S “Fair Play”

Już od roku przy Szkole Podstawowej w Radziłowie działa U.K.S Fair Play

Już od roku przy Szkole Podstawowej w Radziłowie działa U.K.S Fair Play. Zawodnicy tego klubu (sekcja piłki nożnej i tenisa stołowego) reprezentowali naszą szkołę w 16 imprezach sportowych, odnosząc znaczące sukcesu na szczeblu rejonowym, wojewódzkim i ogólnopolskim. Absolwentka naszej szkoły Kinga Mroczkowska dotarła do półfinału Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Sportowej “Co dla mnie znaczy Fair Play”. Do awansu do finałowej 12 – tki Kindze zabrakło 2 pkt. Piłkarze halowi zdobyli mistrzostwo rejonu “czwórek” plasując się ostatecznie na 6 miejscu w województwie. Tenisiści stołowi drużynowo (K.Suplicki i P.Zawadzki) zdobyli wice mistrzostwo rejonu; A.Grądzki wywalczył 3 miejsce. w Turnieju Wojewódzkim w swojej grupie wiekowej. Wszystkim zawodnikom U.K.S-u Zarząd składa serdeczne gratulacje i podziękowania za propagowanie idei “fair play” w sporcie i w życiu oraz godne reprezentowanie naszej szkoły.

Klub nie mógłby istnieć bez pomocy finansowej sympatyków sportu szkolnego. Dziękujemy Polskiemu Związkowi Piłki Nożnej za sprzęt do mini piłki nożnej (25 piłek +2 bramki), Polskiemu Związkowi Tenisa Stołowego za cztery nowoczesne stoły tenisowe.

Serdeczne podziękowania składamy na ręce wszystkich członków wspierających za pomoc finansową i sprzętową. Zamykając pierwszy rok działalności U.K.S.-u mamy nadzieje, że nadchodzący 1997 r. będzie równie dobry dla klubu jak obecny.

Z.Koniecko
Prezes U.K.S. “Fair Play”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *