Podsumowanie konkursu „Na skraju puszczy”

Frank Vassen from Brussels, Belgium

„Uduchowiony homo sapiens jest jedynym na świecie stworzeniem, które przysparza innym cierpień bez racjonalnego powodu. Ziemia nie jest naszą własnością, my jesteśmy jej współlokatorami. Kwiat, gwiazdę, kamień, człowieka przenika ta sama iskra Boża. Ci, którzy nauczą się współodczuwać z rośliną i zwierzęciem, potrafią zrozumieć innych i będą lepsi dla siebie”- Simona Kossak

15.06.2018 r. uczennica naszej szkoły – Joanna Zakrzewska uczestniczyła w rozstrzygnięciu III edycji Regionalnego Konkursu plastyczno-literackiego „Na skraju puszczy”, którego organizatorem było Liceum Plastyczne im. Wojciecha Kossaka w Łomży. Tematyka konkursu skłania do refleksji, umiłowania natury i wprowadza w świat przyrody. Joanna Zakrzewska uczennica kl. VIIA zdobyła I miejsce w dziedzinie poezji. Jej wiersz został opublikowany w gazetce wydanej przez Stowarzyszenie im. Profesor Simony Kossak w Łomży. Nagrodzeni wzięli udział w warsztatach pokonkursowych.

Młodej poetce gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w świecie poezji.

Opieką merytoryczną służyła uczennicy Dorota Nerkowska.

Serdecznie dziękujemy Pani Beacie Zakrzewskiej za zorganizowanie dowozu do Łomży na uroczystość rozstrzygnięcia konkursu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *