Już wkrótce – CUBE

Za nimi przedostatni dzień ferii i kolejny dzień pracy nad najnowszą animacją. CUBE – to tytuł film tworzonego przez ekipę ART Radziłów CREW Kids

Za nimi przedostatni dzień ferii i kolejny dzień pracy nad najnowszą animacją. CUBE – to tytuł film tworzonego przez ekipę ART Radziłów CREW Kids.

Mają za sobą kilkadziesiąt godzin pracy. Scenariusz, dialogi, scenografia i wiele innych elementów związanych z animacją tworzyli od podstaw. Jest już gotowy plakat filmowy, którego autorką jest Wiktoria Cendrowska.

Wkrótce grupa podejmie decyzję o kierunku dalszej pracy. My niebawem poznamy członków ekipy ART Radziłów CREW Kids. ARC Kids będzie formacją działającą w ramach znanej w kręgach polskich filmowców – amatorów  grupy filmowej ART Radziłów CREW.

ART Radziłów CREW Kids składa się najzdolniejszych oraz najbardziej twórczych i aktywnych uczestników zajęć rozwijających kreatywność.

Zajęcia filmowe realizowane są w ramach projektu „Lepsze Jutro”  Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Radziłowskiej współfinansowanego ze środków Fundacji PZU.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *