25 sierpnia o godzinie 11:00 w Centrum Kultury w Radziłowie odbędą się  kolejne, dwugodzinne zajęcia taneczne dla dzieci naszej gminy. Zajęcia zorganizowane są w ramach zadania “Otuleni tradycją i kulturą” realizowanego z programu Narodowego Centrum Kultury “EtnoPolska 2021”. Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów.

Jutrzejsze zajęcia ponownie poprowadzi pani Monika Kozicka –absolwentka wydziału wychowania fizycznego na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz kursów instruktorskich z tańca nowoczesnego oraz ludowego. Obecnie nauczycielka wychowania fizycznego, instruktorka i tancerka Ełckiego Teatru Tańca oraz Mazurskiego Zespołu Pieśni i Tańca EŁK. Z Ełckim Teatrem Tańca związana od 2003 roku. Na swoim koncie ma występy w takich spektaklach jak m.in. „Moje włosy” na podstawie musicalu „Hair”, „Carmen”, „Topicha”, „Hallo Szpicbródka”, „ West”, „Musicale, musicale”, „Orfeusz”, „Opowieść wigilijna”, „Miniatury”. Specjalizuje się w technikach tańca współczesnego, jazzowego, klasycznego oraz underground. Z Mazurskim Zespołem Pieśni i Tańca EŁK związana od 2006 roku.

Środki finansowe na m.in. zajęcia taneczne w konkursie na dotacje w programie Narodowego Centrum Kultury “EtnoPolska 2021” pozyskało Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Radziłowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *