Członkowie zespołu “Jarzębinki”  szkolą swój warsztat na zajęciach muzyczno-wokalnych  zorganizowanych w ramach zadania “Otuleni tradycją i kulturą”.  Beneficjentem zadania jest Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Radziłowskiej, które pozyskało środki finansowe z Narodowego Centrum Kultury w konkursie na dotacje “EtnoPolska 2021“.

Zajęcia dla uczniów Szkoły Podstawowej w Radziłowie, członków zespołu Jarzębinki, prowadzi pani Magdalena Tworkowska – Certyfikowany Professional Vocal Coach, Pani Magdalena ukończyła Wokalny Kurs Trenerski VOCALART, prowadzony przez Centrum Kształcenia Ustawicznego VOCALART, jest studentką Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina, Filii w Białymstoku na kierunku Edukacja Artystyczna w zakresie sztuki muzycznej, specjalność prowadzenie zespołów muzycznych. Umiejętności wokalne kształtowała przez wiele lat śpiewając w Studiu Piosenki a także jeżdżąc na różne warsztaty wokalne m.in. z Elżbietą Zapendowską, Katarzyną Rościńską, Moniką Urlik, Mieczysławem Szcześniakiem.

Warsztaty odbywają się w poniedziałki, czwartki i piątki w szkole w Radziłowie. Wszystkich uczniów lubiących śpiewać i chcących wstąpić do zespołu “Jarzębinki” zapraszamy na zajęcia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *