Są już pierwsze zgłoszenia. Wyjątkowa gratka dla miłośników przygód! Filmowa Gra Miejska w Radziłowie. Tego nie możecie przegapić!

Czekają na Was zadania wymagające kreatywności i współpracy w zespole. Z pewnością będziecie mieli możliwość nabycia nowych umiejętności i co najważniejsze –  nie ominie Was dobra zabawa.

Jak najszybsze zgłoszenie zwiększa  Wasze szanse na dołączenie do niesamowitej zabawy!

Do 29 maja można zgłaszać ekipy do filmowej zabawy. Odbędzie się ona w Radziłowie 4 czerwca (początek 10:30). Gra przewidziana jest dla osób od lat 10. Zgłaszać można grupy 4-6 osobowe. Grupy osób nieletnich mogą dołączyć pod opieką opiekuna.

Kontakt z lokalnym koordynatorem: Zbigniew Mroczkowski, art.radzilow.crew@radzilow.net, 604620762

Organizatorami zabawy są m.in. uczniowie i uczestnicy zajęć realizowanych w ramach projektu „Lepsze Jutro” – grupa ART RADZIŁÓW CREW. Projekt współfinansowany jest ze środków Fundacji PZU, którego wnioskodawcą i realizatorem jest Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Radziłowskiej.

Wydarzenie realizowane w ramach projektu „Filmoteka Szkolna. Akcja!” we współpracy z Filmoteką Narodową – Instytutem Audiowizualnym, przy wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

Formularz zgłoszenia

Wydarzenie na  fb

3 thoughts on “Filmowa Gra Miejska – zbierz ekipę i dołącz

  1. Czy do Filmowej Gry Miejskiej możemy zgłosić ekipę ze szkoły spoza Radziłowa?

  2. Szkoda, że przespaliśmy ten moment, bo też chętnie byśmy się wtedy zgłosili 🙂

Comments are closed.