Integracja i nauka w klasie VIB
Wiele miłych chwil przeżyli uczniowie klasy VIB podczas klasowej wycieczki do Łomży w dniu 10
Wiele miłych chwil przeżyli uczniowie klasy VIB podczas klasowej wycieczki do Łomży w dniu 10
W naszej szkole odbyła się wyjątkowa akcja zorganizowana przez Samorząd Uczniowski – Dzień w Kapciach.
Ekologiczna rywalizacja, dobra zabawa i cenna wiedza – tak świętowaliśmy Dzień Ochrony Środowiska
11 czerwca uczniowie klas VIII a i VIII b uczestniczyli w warsztatach prowadzonych przez pracowników
Zakończyły się całoroczne ortograficzne zmagania uczniów klas IV – VIII, które były okazją do podnoszenia
Nasza szkoła wzbogaciła się o nowoczesny automatyczny defibrylator zewnętrzny (AED), który został umieszczony na korytarzu
Klasa VI A (w pełnym składzie) 10.06.2026 r. uczestniczyła w wycieczce do Białegostoku, gdzie gościliśmy
3 czerwca 2026 roku uczniowie klas IVa, IVb oraz V wzięli udział w wycieczce edukacyjnej pod hasłem „Poznajemy Podlaskie”. Jej celem
8 czerwca grupa uczniów naszej szkoły uczestniczyła w wyjątkowej wycieczce do Warszawy, będącej nagrodą za udział i sukces w konkursie „Wytwórnia Pamięci”.