Biblioteka Gimnazjum w Radziłowie

Dziś jest: 28 lipca, piątek. Imieniny: Aidy, Innocentego, Marceli, Samsona, Wiktora

Polecamy: Galerie zdjęć · Księga Gości · Gmina Radziłów ·Testy ruchu drogowego · Zdjęcia klas · Kronika · Biblioteka · Dodaj artykuł · Sport · Absolwenci gimnazjum · Dokumenty · Słownik gwary uczniowskiej · e-grajewo· Gmina Radziłów na starej fotografii · Filmy
Jesteś: Biblioteka» Laureaci konkursów bibliotecznych

Zmiany w serwisie Gimnazjum Radziłów: 27-07-2017     Twitter Youtube Facebook


 Laureaci konkursów bibliotecznych

ROK SZKOLNY 2015/2016

XIV edycja konkursu poetyckiego pod hasłem "Moje świata widzenie"
I miejsce - Gabriela Włodkowska kl. IIIb
II miejsce - Julia Chrzanowska kl. Ia
III miejsce - Kamila Pieniążek kl. IIb

"Symbolika biblijna i antyczna w tradycji i kulturze"- konkurs dla klas III (V edycja)
I miejsce - Jacek Malinowski kl. IIIb
II miejsce - Katarzyna Kadyszewska IIIb
III miejsce - Katarzyna Klimaszewska kl. IIIa

Konkurs mitologiczny pod hasłem "Po nici Ariadny do stajni Augiasza"- dla kl. I  (IV edycja)
I miejsce - Marek Gardocki  kl. I a
II miejsce - Aleksandra Bagińska i Kamila Żmijewska kl. I a
III miejsce - Adam Sokołowski  kl. I a
"Zaczarowany świat Karolci" - gminny konkurs literacki dla szkół podstawowych (IX edycja)
I miejsce - : Dominika Karwowska, Kuba Kosmaczewski i Brajan Odachowski z kl. IV SP  w Radziłowie
II miejsce - Sara Borawska, Alicja Walewska i Michał Żmijewski z kl.III SP w Radziłowie
III miejsce - Jakub Mroczkowski, Jakub Wyszyński i Hubert Konopka z SP w Kramarzewie

Tytuł "Najsympatyczniejszy czytelnik roku szkolnego 2015/2016" uzyskała Ewa Dytłow z kl. II b.

ROK SZKOLNY 2014/2015

Konkurs „Cud Bożego Narodzenia - polskie zwyczaje świąteczne”
I miejsce - Natalia Wietocha kl. IIIb
II miejsce - Anna Statkiewicz kl. IIb
III miejsce - Monika Borawska kl. IIIb


XII edycja konkursu poetyckiego pod hasłem "Wszystko, co zbytnie, szkodzi"
I miejsce -Monika Cimochowska kl. IIIb
II miejsce -Natalia Wietocha kl. IIIb
III miejsce -Monika Borawska kl. IIIb


"Symbolika biblijna i antyczna w tradycji i kulturze"- konkurs dla klas III (IV edycja)
I miejsce - Edyta Darwicka kl. IIIb
II miejsce - Natalia Klimaszewska kl. IIIa
III miejsce - Natalia Wietocha  kl. IIIb


Konkurs mitologiczny pod hasłem "Po nici Ariadny do stajni Augiasza"- dla kl. I  (III edycja)
I miejsce - Daniel Bielski z kl. Ia
II miejsce - Monika Mocarska kl. Ia
III miejsce - Adam Kadyszewski kl. Ia

 

„Świat bohaterów baśni braci Grimm” - gminny konkurs literacki dla szkół podstawowych (VIII edycja)
I miejsce - Wiktoria Cendrowska, Klaudia Perzanowska i Sandra Łochowska  z SP w Mścichach
II miejsce - Ania Jurska, Ola Stryjeńska i Agnieszka Konopka z kl. III SP w Radziłowie
III miejsce - Magda Ziemkiewicz, Julia i Wiktoria Odachowskie z kl. IV SP w Radziłowie

Tytuł "Najsympatyczniejszy czytelnik roku szkolnego 2014/2015" uzyskała Monika Borawska z kl. IIIb.

ROK SZKOLNY 2013/2014

Konkurs plastyczny pt. „Superksiążkę czytałem”
I miejsce - Anita Czarnecka kl. IIIb
II miejsce - Aleksandra Koniecko kl. IIIa
III miejsce - Natalia Wietocha kl. Ib

XII edycja konkursu poetyckiego pod hasłem „Ocalić od zapomnienia”
I miejsce
- Klaudia Konopka kl. Ib
II miejsce - Kuba Mroczkowski kl. IIIa
III miejsce - Maria Olszewska kl. IIIb i Dominika Konopka kl. Ia.

„Symbolika biblijna i antyczna w tradycji i kulturze”- konkurs dla klas III (III edycja)
I miejsce - Aleksandra Koniecko kl. IIIa
II miejsce - Marlena Darwicka kl. IIIb i Natalia Chrzanowska kl. IIIa
III miejsce - Marta Grajewska kl. IIIa

Konkurs mitologiczny pod hasłem „Po nici Ariadny do stajni Augiasza”- dla kl. I (III edycja)
I miejsce - Jacek Malinowski z kl. Ib
II miejsce - Katarzyna Kadyszewska kl. Ib
III miejsce - Weronika Wiśniewska kl. Ib

„Bohaterowie utworów Mari Kownackiej” - gminny konkurs literacki dla szkół podstawowych (VII edycja)
I miejsce - Joanna Zakrzewka z SP w Radziłowie
II miejsce - Wiktoria Cendrowska z SP w Mścichach
III miejsce - Klaudia Perzanowska z SP w Mścichach

Tytuł "Najsympatyczniejszy czytelnik roku szkolnego 2013/2014" uzyskała Anita Czarnecka z kl. IIIb.

ROK SZKOLNY 2012/2013

Konkurs plastyczny pt. „Mój ulubiony bohater literacki”
I miejsce - Katarzyna Przestrzelska kl. Ia
II miejsce - Aleksandra Koniecko kl. IIa
III miejsce - Natalia Wietocha kl. Ib

XI edycja konkursu poetyckiego pod hasłem "Co mi w duszy gra"
I miejsce - Kinga Piotrowska kl. Ib
II miejsce - Kuba Mroczkowski kl. IIa
III miejsce - Aneta Godlewska kl. IIIa

"Symbolika biblijna i antyczna w tradycji i kulturze"- konkurs dla klas III
I miejsce - Paulina Orłowska kl. IIIa
II miejsce - Aneta Godlewska kl. IIIa
III miejsce - Elżbieta Jurska kl. IIIa

"Czy znasz bohaterów wierszy Tuwima?"- gminny konkurs literacki dla szkół podstawowych
I miejsce zajęła reprezentacja Szkoły Podstawowej w Klimaszewnicy

Tytuł "Najsympatyczniejszy czytelnik roku szkolnego 2012/2013" uzyskała Monika Milewska z kl. IIb.

ROK SZKOLNY 2011/2012

"Cud Bożego Narodzenia - historia i polskie zwyczaje świąteczne"
I miejsce - Klaudia Milewska kl. IIIb
II miejsce - Agnieszka Mordasiewicz z kl. IIIc
III miejsce - Łukasz Gutowski z kl. IIb

"Gdybyś był bibliotekarzem, co byś zrobił, aby zachęcić uczniów do czytania książek"
I miejsce - Anna Olszewska kl. IIIb

X edycja konkursu poetyckiego pod hasłem "Zdrowy styl życia"
I miejsce - Aneta Godlewska kl. IIa
II miejsce - Joanna Bukowska kl. IIa
III miejsce - Natalia Gryczkowska kl. Ia, Mateusz Bieńkowski kl. IIa

Konkurs mitologiczny pod hasłem "Po nici Ariadny do stajni Augiasza"
I miejsce - Monika Milewska kl. Ib
II miejsce - Aleksandra Koniecko kl. Ia
III miejsce - Marlena Darwicka kl. Ib

"Symbolika biblijna i antyczna w tradycji i kulturze"- konkurs dla klas III
I miejsce - Wioleta Gutowska kl. IIIa
II miejsce - Marta Nieradko i Anna Olszewska kl. IIIb
III miejsce - Klaudia Milewska kl. IIIb

"Losy Ani Shirley, czyli jak z brzydkiego kaczątka wyrósł wspaniały łabędź"- gminny konkurs dla szkół podstawowych

I miejsce - SP Mścichy: Karolina Malinowska, Laura Monika Wiśniewska, Katarzyna Kadyszewska.
I miejsce - SP Klimaszewnica: Katarzyna Klimaszewska, Katarzyna Ziemkiewicz, Alan Adasiewicz.
III miejsce - SP Radziłów: Angelika Bieńkowska, Natalia Oliwia Klimaszewska, Karol Karwowski.


Tytuł "Najsympatyczniejszy czytelnik roku szkolnego 2010/2011" uzyskała Aleksandra Konopka z kl. Ia.

ROK SZKOLNY 2010/2011

IX edycja konkursu poetyckiego pod hasłem "Słowem malowane"
Paulina Orłowska kl. Ia
Weronika Kamila Kaszak kl. IIIa
Paweł Mroczkowski kl. IIIb

Konkurs mitologiczny pod hasłem "Po nici Ariadny do stajni Augiasza"
Łukasz Gutowski kl. Ib
Elżbieta Jurska kl. Ic
Aneta Godlewska kl. Ia

"Utwory Marii Konopnickiej wciąż żywe" - gminny konkurs dla szkół podstawowych
I miejsce - SP Mścichy: Ola Tokarzewska, Karolina Karwowska i Ania Poszyler.
II miejsce - SP Radziłów: Magda Jurska, Oliwia Odachowska i Natalia Duchnowska.
III miejsce - SP Klimaszewnica: Wiktoria Klimaszewska, Ewa Dytłow i Kuba Drozdowski.

Tytuł "Najsympatyczniejszy czytelnik roku szkolnego 2010/2011" uzyskała Marta Kadyszewska z kl. III b.

ROK SZKOLNY 2009/2010

VIII edycja konkursu poetyckiego pod hasłem "Warto mieć marzenia"
Emilia Mroczkowska z kl. IIa
Hubert Malinowski z kl. Ic i Jacek Chrostowski z kl. IIa
Weronika Kaszak z kl. IIa i Anna Olszewska z kl. Ib

Konkurs "Cud Bożego Narodzenia - polskie tradycje i zwyczaje świąteczne"
Paulina Przestrzelski kl. IIIb

Konkurs mitologiczny pod hasłem "Po nici Ariadny do stajni Augiasza"
Jacek Chrostowski z kl. IIa Wioleta Gutowska kl. Ia Anna Olszewska kl. Ib

"Utwory Marii Konopnickiej wciąż żywe" - gminny konkurs dla szkół podstawowych
Zwyciężyła reprezentacja Szkoły Podstawowej w Kramarzewie w składzie:
Anita Grabowska Klaudia Szewczyk Jacek Malinowski II miejsce - SP w Radziłowie
III miejsce - SP w Klimaszewnicy

Tytuł "Najsympatyczniejszy czytelnik roku szkolnego 2009/2010" uzyskała Marta Kadyszewska z kl. II b.

ROK SZKOLNY 2008/2009

VII edycja konkursu poetyckiego pod hasłem "Świat, w którym żyjemy"
Natalia Ekstowicz kl. IIIa
Weronika Kaszak, Jacek Chrostowski kl. Ia
Patrycja Wiśniewska kl. IIIa

Konkurs "Fraszka o naszej bibliotece"
Jacek Chrostowski kl. Ia
Weronika Kaszak kl. Ia
Arleta Dąbrowska kl. Ib

Konkurs "Najszybciej czytający uczeń Gimnazjum w Radziłowie".
Krzysztof Malinowski kl. IIIa (219 słów na minutę)
Emilia Mroczkowska kl. Ia (211 słów na minutę)
Marcin Malinowski kl. Ib (209 słów na minutę)


Tytuł "Najsympatyczniejszy czytelnik roku szkolnego 2008/2009" uzyskała Patrycja Makara z kl. II a.
 

ROK SZKOLNY 2007/2008

Konkurs "Z polszczyzną za pan brat" adresowany do uczniów kl. III gimnazjum
Sylwia Borawska kl. III b
Ewa Maciorowska kl. III d
Sylwia Rogowska kl. III b

Konkurs "Podziel się jajkiem - polskie tradycje i zwyczaje wielkanocne"
Justyna Gardocka kl. III b
Marta Karwowska kl. III c
Ornelia Zalewska kl. III c

"Losy Ani Shirley, czyli jak z brzydkiego kaczątka wyrósł wspaniały łabędź"- gminny konkurs literacki dla szkól podstawowych
SP Słucz
SP Radziłów
SP Mścichy

Konkurs na najciekawszą legendę związaną z Radziłowem lub miejscowościami leżącymi na terenie gminy pod hasłem "Znam, bo tu mieszkam i żyję"
Katarzyna Lotkowska kl. III c
Ornelia Zalewska kl. III c
Dariusz Dąbrowski kl. III c

VI edycja konkursu poetyckiego pod hasłem "Wiersz o mojej szkole"
Adam Maciorowski
Ornelia Zalewska
Emilia Koniecko

Konkurs na ekslibris biblioteki
Zwyciężyła praca Sylwii Borawskiej z kl. III b

Tytuł "Najsympatyczniejszy czytelnik roku szkolnego 2007/2008" zdobyła Agnieszka Krawcewicz z klasy IIa

ROK SZKOLNY 2006/2007

Konkurs "Zaczarowany świat bajek" adresowany do uczniów kl. I - III SP w Radziłowie
Zwyciężyła reprezentacja kl. III b w składzie:
Artur Antosiewicz
Michał Romańczuk
Przemek Rogowski
II miejsce zajęli przedstawiciele kl. III a, a III - kl. IIa

Walentynkowy konkurs czytelniczy
Sylwia Borawska kl. IIb
Sylwia Rogowska kl. IIb
Agnieszka Brzostowska kl. IIb

Czy znasz niezwykły świat baśni Andersena? - gminny konkurs dla szkół podstawowych
Zwyciężyła reprezentacja Szkoły Podstawowej w Radziłowie w składzie:
Małgorzata Czerwonka
Paulina Przestrzelska
Jacek Chrostowski

II miejsce - SP w Kramarzewie
III miejsce - SP w Klimaszewnicy (...więcej)

IV edycja konkursu poetyckiego

Ornelia Zalewska kl. IIc
Ewelina Maciorowska kl. IId
Adam Maciorowski kl. II d

V edycja konkursu poetyckiego

Ornelia Zalewska kl. IIc
Aneta Szlejter kl. IIc
Wioleta Drewnowska kl. IIIc

Tytuł "Najsympatyczniejszy czytelnik roku szkolnego 2006/2007" zdobyła Ewelina Kowalewska z kl. Ic.

ROK SZKOLNY 2005/2006

Biblioteka moich marzeń
Forma plastyczna:
Eliza Szredzińska kl. Ia
Forma literacka:
Justyna Gardocka i Michał Chrostowski z kl. Ib

"I Ty możesz zostać rycerzem"- konkurs ze znajomości lektury "Krzyżacy"
Zwyciężyła reprezentacja klasy IIb w składzie:
Agnieszka Brzostowska, Wioleta Przestrzelska, Michał Chrostowski

Tytuł "Najsympatyczniejszy czytelnik roku szkolnego 2005/2006" zdobyła Marta Karwowska z klasy Ic.

ROK SZKOLNY 2004/2005

Cud Bożego Narodzenia - polskie tradycje i zwyczaje świąteczne

Jolanta Włodkowska kl. IIb
Sławomir Sokołowski kl. IIIa
Hanna Chrzanowska kl. IIb

III edycja konkursu poetyckiego

Sławomir Sokołowski kl. IIIa
Hanna Chrzanowska kl. II b
Jak powstała książka?
Zwyciężyła reprezentacja klasy Ic w składzie:
Beata Karwowska Diana Kamińska Łukasz Ekstowicz

Tytuł "Najsympatyczniejszy czytelnik roku szkolnego 2004/2005" zdobył Sławomir Sokołowski z klasy IIIa

ROK SZKOLNY 2003/2004

Konkurs na najpiękniejszą recytację wierszy K. I. Gałczyńskiego

Monika Mościcka kl. IIIb
Marta Ekstowicz kl. IIa
Sylwia Rogowska kl. IIb i Marta Rogowska kl. IIc

Walentynkowy konkurs czytelniczy

Marta Ekstowicz kl. IIa
Małgorzata Dziekońska kl. IIIa
Sylwia Śleszyńska kl. II a i Magdalena Brzostowska kl. IIIb

"Jeden z dziesięciu" - turniej literacki

Norbert Wierzbicki kl. IIIc
Monika Mościcka kl. IIIb
Marcin Piotrowski kl. IIIa

II edycja konkursu poetyckiego

Paweł Tyszkiewicz kl. IIc
Monika Mościcka kl. IIIb
Marta Ekstowicz kl. IIa

Tytuł "Najsympatyczniejszy czytelnik roku szkolnego 2003/2004" zdobyła Sylwia Śleszyńska z klasy IIa

ROK SZKOLNY 2002/2003

Symbolika biblijna i antyczna w tradycji i kulturze

Marta Konopka kl. II
Maja Wierzbicka kl. II
Aneta Bagińska kl. IIIa i Małgorzata Mieczkowska kl. IIIC

Najlepszą reklamę książki zaprezentowała
Ewa Jankowska kl. IIIb.

Poznajemy dziedzictwo obcej i polskiej kultury

Szkoła Podstawowa w Radziłowie

Jolanta Włodkowska kl. VIa
Hanna Chrzanowska kl. VIa
Agnieszka Grądzka kl. VIa

Gimnazjum w Radziłowie

Karol Brzozowski kl. IIa
Małgorzata Dziekońska kl. IIa
Elwira Suplika kl. IIa

I edycja konkursu poetyckiego

Małgorzata Dziekońska kl. IIa
Marta Ekstowicz kl. Ia
Elwira Suplika kl.

Lista Miłośników Literatury
Laureaci konkursu "Zgadnij, kto to"

Rok szkolny 2011/ 2012
Anna Grajewska kl. III a

Rok szkolny 2010/ 2011
Katarzyna Zalewska kl. IIIb
Marta Kadyszewska kl. IIIb
 

Rok szkolny 2009/ 2010
Weronika Kaszak kl. IIa
Emilia Rogowska kl. IIId (dwukrotnie)
Katarzyna Zarzecka kl. IIa
 

Rok szkolny 2008/2009
Marek Mieczkowski
Weronika Kaszak
Wojciech Gardocki
Jacek Chrostowski

Rok szkolny 2007/2008
Mateusz Pruszyński
Ornelia Zalewska
Marta Karwowska
Sebastian Okoński

Rok szkolny 2006/ 2007
Monika Jaczyńska z kl. IId
Marta Karwowska z kl. IIc
Ornelia Zalewska z kl. IIc (trzykrotnie)
Ewa Rutkowska z kl. Ib
Sylwester Zaniewski z kl. IIc

Rok szkolny 2005/2006
Wioleta Ostrowska kl. Id
Sebastian Okoński kl. Id
Ornelia Zalewska kl. Ic
Marta Karwowska kl. Ic
Izbbela Czarnecka kl. Id
Adam Maciorowski kl. Id
Tomasz Sulima kl. Id

Rok szkolny 2004/2005
Sławomir Sokołowski kl. III a (trzykrotnie)
Marta Ekstowicz kl. IIIa

Rok szkolny 2003/2004
Marta Ekstowicz kl. IIa
Norbert Wierzbicki kl. kl. IIIc
Monika Mościcka kl. IIIb
Sławomir Sokołowski kl. IIa (dwukrotnie)

Rok szkolny 2002/2003
Elwira Suplika kl. IIa
Sławomir Sokołowski kl. IIb (trzykrotnie)
Monika Mościcka kl. IIb

 
Uwaga Ostrzeżenie:
Twoja przeglądarka nie pozwala na wykonywanie aktywnych skryptów Java. Nie wszystkie elementy będą funkcjonowały poprawnie.
Jak oceniasz organizację Andrzejek??
nie mam zdania
świetna
dobra
taka sobie
zła

Valid HTML 4.01 Transitional

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.

Strona optymalizowana dla IE 7.0 1024x768
© 1999-2017 Gimnazjum w Radziłowie, 19-213 Radziłów, ul. Sportowa 1, tel. (86)273-60-14
autorzy: Zbigniew Mroczkowski, Elżbieta Chrostowska
wykorzystanie materiałów zamieszczonych na stronie bez zgody Webmastera zabronione.
Strona została wygenerowana w 0.46 s.